Více informací
Zdraví

Kotvičník: drobná bylinka, která vrátí výkonnost každému muži, ale i ženě


Kotvičník: drobná bylinka, která vrátí výkonnost každému muži, ale i ženě Jak známo, muži jsou nejen sexuálně nejvýkonnější v období okolo 20 let, kdy kulminuje jejich hladina testosteronu. Ten může jak za růst svalů, tak za potenci a sexuální zdraví. Po tomto věku již hladina tohoto hormonu začíná klesat. Především starší muži pak trpí jeho nedostatkem, který se projevuje měnícím se poměrem tuků a svalů v těle, ale také nižší výkonností ve všech oblastech života. U některých pánů může být klesající hladina testosteronu spojena také s nižší plodností. V určitém období života muže tedy nastává čas na využití přírodních doplňků stravy, které přirozenou cestou hladinu testosteronu zregulují a navodí organismu opět pocit dostatku energie a pohody.
 
Kotvičník zemní navrátí sílu i vitalitu
Celá řada vědeckých studií prokázala, že účinky kotvičníku zemního, drobné léčivky pocházející z Číny a Japonska, pomáhají pánům s přirozenou harmonizací úrovně testosteronu a estrogenu v organismu. Díky tomu eliminují látky obsažené v kotvičníku negativní důsledky mužského přechodu v podobě ztráty libida, síly a výkonnosti ve všech oblastech. Starší musí užívající pravidelně kotvičník nemají potíže s náhlým přibýváním na váze ani ztrátou potence. Právě kotvičník je v mnoha případech příčinou toho, proč se některým pánům daří počít i v pozdějším věku. Tato bylinka ale pomáhá nejen mužům, ale také ženám, které v období přechodu trpí snižováním hladiny folikostimulačního hormonu estradiolu, v jehož důsledku dochází ke známým návalům horka, pocitu tlaku v oblasti malé pánve a dalším. Kotvičník hladinu tohoto hormonu přirozeně reguluje a tím i dámám pomáhá projít bez ztráty kytičky tímto nelehkým obdobím.
 
Ke kotvičníku přidejte guaranu a nic vás nezastaví
Dostatek energie pro zvládání každodenního kolotoče, ale i podzimních depresí, přinese nejen mužům a ženám v přechodu další bylinka, kterou je jihoamerická guarana pocházející přímo z amazonského pralesa. Ta obsahuje látku guaranin, která se svými účinky podobá kofeinu, působí ale mnohem dlouhodoběji. Zatímco účinky kofeinu odezní po několika minutách, guaranin dokáže podporovat výdrž a vitalitu dlouhé hodiny. Guaranu i kotvičník si můžete pořídit v praktických kapslích, které stačí pouze polknout a zapít vodou, anebo v podobě prášku, který přisypete do ranní kaše či odpoledního müsli.
Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: