Více informací
Móda

​Účesy pro rok 2016


Klíčová slova
boby, mikádo, účesy, vlasy
​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech, natočených loknách nebo extravagantní barvě? Seznamte se s moderními účesy pro tento rok.
 
Moderní účes
K modernímu a odvážnějšímu účesu patří i kus odvahy a lehké extravagance. Nejčastější inspirací pro účes tvoří české a zahraniční celebrity. Nevíte si rady, jaká barva by se k vám nejlépe hodila a jaký střih zvolit, abyste „prokoukla“? Stejně tak jako se na molech předvádějí módní kousky oblečení, představují se i novinky v oblasti účesů.


 
Volnost výběru
Naštěstí je v dnešní době vše dovoleno. Proto si můžete zvolit jak decentní, tak lehce extravagantní a originální sestřih. Patříte-li mezi romantičky, nebraňte es krásným vlasovým doplňkům, vyzkoušejte vlny, nagelované vlasy, krátké sestřihy apod.
Extravagantní účes stylu „vstanu a jdu“ ocení nejen mladá generace dívek, ale také ženy, které si to při svém zaměstnání mohou dovolit. I pro letošní rok budou stále IN lehce vyholené hlavy. Pro nastávající sezónu totiž neplatí žádná pevná pravidla.
 

Barvy vlasů
Na začátku roku 2016 budou stále vévodit barvy jako v minulém roce, ale samozřejmě se najdou i nové trendy v melírech, podbarvení a prosvětlování. Uvidíme, jaké trendy celebrity přinesou.
Nemusíte se bát ani barvy stříbrné, šedé, barvy šeříku a duhových odstínů. Dámy si je mohou dovolit jak na dlouhých loknách tak i na velice krátkých. Vždy budou vypadat bravurně.
Z delších střihů se stále budou těšit oblibě tzv. boby, mikáda různé postupné sestřihy.
 
Brondehair
Naprostou novinkou delších vlasů je barvení tzv. brondehair. Jedná se o barvení a vystínování kaštanových tónu a blond vlasů. Jedná se o unikátní efektivně vyladěný odstín. Přechody mezi světlými a tmavými vlasy nejsou drastické, ale krásně jemné a přirozené.
 
Vlasové doplňky
Co se týká vlasových doplňků, nesmíme na ně v tomto roce v žádném případě zapomenout. Ženy je většinou uvítají pouze v plesové sezóně. V roce 2016 dávají zelenou všem dívkám a ženám a to i s těmi krátkými vlasy.
Mezi doplňky patří různé čelenky, mašle, šátky, spony, vlasové šperky apod. Absolutním hitem budou různé doplňky z kůže, které působí ve vlasech přirozeně a perfektně dotváří celkový look.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Bytový textil dokonale promění vzhled vašeho interiéru Dotvořit celkový vzhled místnosti vám pomůže bytový textil a správně zvolené... více ...
​České hory-jedeme lyžovat V posledních letech není v České republice v nízkých nadmořských... více ...
​Vyšetřovací, nemocniční a kosmetická lehátka Vyšetřovací lehátka Vyšetřovací lehátka jsou základním vybavením snad každé... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: