Více informací
Zdraví

​Doplňky stravy - vlasy, nehty, kůže


​Doplňky stravy - vlasy, nehty, kůže
Pokožka každého z nás je jiná. Opaluje se jinou rychlostí, každý máme jiný pigment, znaménka, apod. Pleť je jakýmsi zrcadlem našeho zdraví. Na stavu pokožky má vliv celá řada různých faktorů – geny, životospráva, péče o pleť a mnoho dalších. Doporučuji vám pravidelnou péči o pokožku a také přísun vitamínů a minerálů, které dokáží divy.
 
Léto a horké dny
Jistě jste si všimli, že pokožka reaguje různě na teplé a slunné počasí. Někdo krásně zhnědne, naopak existují i ti, kteří mají velice citlivou pokožku a při opálení spíše zčervenají. Chráníte svou pokožku důkladně? Používáte správné krémy s ochranným faktorem? A jak se stavíte k vitaminům a doplňkům stravy?
Každý pobyt na slunci bez užití UV filtru zvyšuje riziko rakoviny kůže a také má za následek její stárnutí. Mezi 11 – 15 hod jsou slunečné paprsky nejsilnější, proto se doporučuje v tuto dobu spíše vyvarovat pobytu na slunci. Nezapomínejte na natírání krémem a to i několikrát denně.
 
Doplňky stravy
Jak již bylo zmíněno, chránit a vyživovat pokožku můžete různými doplňky stravy. Znáte Biosil Plus s obsahem biotinu (vitamín H), kyseliny pantothenové, zinku a oxidu křemičitého?
Vitamín H, známý pod označením biotin, koenzym R nebo vitamínem B7, je ve vodě rozpustný vitamín, který je v našem těle velice důležitý. Nejen že udržuje normální stav pokožky, ale také udržuje normální stav vlasů, sliznic, normální činnosti nervové soustavy, psychické činnosti apod.
Zinek má v těle také celou řadu funkcí, mezi které patří např. udržení normálního stavu kostí, pokožky, vlasů, nehtů, zraku apod.
 
Výživa nehtů
Říká se, že vlasy, nehty a zuby jsou vizitkou každého z nás. Už na první pohled o nás mnohé prozradí. Pěstěné ruce už nejsou výsadou pouze žen. Starejte se o ně nejen správným střiháním a upravováním, ale také pravidelnou výživou. Nehty je vhodné zkracovat a tvarovat pilníčkem a zkrášlit je můžete pomocí celé řady různých barevných laků. Chcete-li, aby byly dostatečně pevné, nelámaly se a byly dostatečně vyživené, vyzkoušejte doplněk stravy Biosil Plus.

Biosil Plus
Stačí jedna tableta denně a účinné složky začnou ihned pracovat k udržování svěží kůže a vlasů, podporuje jejich výživu a regeneraci. Pomáhají zpomalovat stárnutí, tvorbu vrásek a usměrňovat různé metabolické procesy.
Už po prvním měsíci užívání uvidíte změnu. A co vás k tomu všemu ještě zajisté potěší? Tento doplněk stravy mohou užívat i těhotné a kojící ženy. A co se týká ceny? Ta je víc než příjemná. Biosil Plus si můžete zakoupit např. na e-shopu Gigalékárna.cz.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: