Více informací
Zdraví

​Za 30 dní do plavek. Triky, jak zhubnout!


Klíčová slova
dieta, hubnutí, plavky, sacharidy, bílkoviny
​Za 30 dní do plavek. Triky, jak zhubnout! Toužíte zhubnout do plavek a nevíte, kde začít? Každý rok si dáváte předsevzetí, že od pondělí začnete, další měsíc už určitě, až budete mít po narozeninách, zítra … apod.? Jenže teď je to akutní. Ve výlohách se začínají objevovat moderní plavky a vy si můžete o bikinách nechat jen zdát? Kdepak, máme řešení.
 
Hubnutí
Poradíme vám, jak se ke krásnému a zdravému tělu dokážete propracovat co nejrychleji. Znáte bílkovinovou dietu? Lépe řečeno upravený jídelníček. Tato životospráva funguje výborně, aniž by zpustila kolotoč s jo-jo efektem. Stačí pár triků a za pár dnů budou dole první kila a navíc se budete cítit svěže a plná energie.
Nemusíte se obávat toho, že se začnete stravovat pouze na bílkovinové fázi a sacharidy budou mít zcela tabu. Není to tak. V této očistě mají také svůj podíl. Sice malý, ale alespoň nějaký.
 
Bílkoviny
Bílkovinová dieta je vhodná pro každého bez omezení věku a váhy, z jaké při hubnutí vycházíte. Při této dietě se dostává do tzv. ketózy a začne hubnout. Sacharidy si můžete dopřát cca 50-60 gramů denně. Proč v takovém množství? Efekt spočívá v tom, že vašemu organismu nezpůsobí panickou chuť na sladké.
Zkuste Dukanovu dietu, kdy jsou bílkoviny na prvním místě. Jíte, jíte, jíte a přitom hubnete. Již za 14 dní uvidíte doslova zázrak.
Belly-2354 1920 (1).jpg
 
Během diety
Během hubnutí do plavek můžete zapomenout na stavy hladu, výkyvy nálad nebo k plenění lednice. Hlad zaručeně nebudete mít. Při této dietě máte dostatek energie, elánu a chuti k pohybu. Po týdnu pouze bílkovinovém spusťte přísun zeleniny. Pokud by vás přepadl hlad nebo tzv. mlsná, lze si dát svačinu – syrovou zelenou zeleninu.
Při této bílkovinové dietě můžete pít neslazené nápoje, čaje, kávu a vodu. Na alkohol, který je plný cukru zapomeňte. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Můžou slepice zbytky z kuchyně a co jim rozhodně nedávat Máte doma slepice a přemýšlíte, jestli jim můžete přidávat k běžné stravě... více ...
VTC nabízí široký výběr pomůcek pro tvořivé ručičky VTC a.s. je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.... více ...
S jakými ptáky se na jaře setkáte v zahradě nejčastěji Kdy začíná jaro? Oficiálně prvním jarním dnem, který je určen astronomickým... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: