Více informací
PR články

Laserová epilace Praha


Klíčová slova
laser, epilace, Deka
Laserová epilace Praha

Problém, který řeší každá žena, se týká nadměrného ochlupení všude tam, kde bychom si ho nejméně přáli. Problém s ochlupením i na partiích, které nejsou příliš vidět, řeší stále početnější skupina veřejnosti. Lidská kůže je jedním slovem celá pokryta ochlupením, které se v každém případě liší barvou, strukturou, genetikou i dědičnými faktory. Toto ochlupení dokáže udělat pěknou neplechu a mnoho žen, vidí v ochlupení, které není dostatečně dobře oholeno, zejména ve společnosti obrovské faux pas. Mnoho lidí se tak ochlupení a v tomto případě není řeč pouze o ženách, chce nadobro zbavit. Důvod je prostý. Člověk se po úplném odstranění ochlupení může nadobro rozloučit s holicím strojkem, který mu pouze zabíral místo v koupelně. Laserová epilace Praha je velmi účinná v boji proti ochlupení. Zbaví vás veškerého ochlupení všude tam, kde si to budete přát a to s velmi efektivním účinkem, který je šetrný k vašemu zdraví i pokožce.

Laserová epilace

Za jednu z nejvíce efektivních metod, je považována laserová epilace, která vás nadobro zbaví nežádoucího ochlupení. Laserová epilace Praha působí na principu takzvané selektivní fototermolýzy, která je velmi účinná a efektivní zároveň. Tepelné účinky, které jsou vytvářeny na vlasový folikul, mu tak zajistí rozpad, který nebude mít již nikdy jindy šanci se znovu zrodit. Po každé další proceduře je zničeno stále větší množství vlasových folikul, které poté následné přestanou, naprosto úplně růst. Proces procedur je individuální, ovšem pro kýžený efekt se doporučuje absolvovat 4 až 6 procedur laserové epilace.

Metody odstranění nežádoucího ochlupení

Každý člověk je jiný, tudíž je třeba ke každému přistupovat individuálně. V závislosti na typu konkrétní pokožky a barvě vlasů, nabízí klinika estetické medicíny na výběr ze dvou variant laserové epilace. Jednou z nich je Alexandrovitý laser Deka, dalším je diodový laser Light Sheet Duet Lumines. Možné je na žádost klienta i podstoupit kurz fotoepilace na platformě Synchro REPLAY Deka.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: