Více informací
O dětech

Školní batohy a aktovky


Školní batohy a aktovky Máte doma prvňáčka nebo snad školáka z vyšších ročníků? Chcete pořídit kvalitní tašku, která konečně „něco“ vydrží? Toužíte po kvalitní, zdravotně nezávadné a moderní tašce či aktovce? Pak jste tu správně.
 
Batoh nebo aktovka
Už dávno je pryč doba, kdy prvňáčci mívali výhradně aktovky. Školní batohy nebývaly k dostání, aktovky byly lepší, co se zdravotních důvodů týká a navíc mívaly více přihrádek. V dnešní době záleží jen na vašem vkusu a stylu. Na trhu existuje celá řada školních batohů určených pro prvňáčky a stejně tomu tak je i u aktovek.
Výrobci školních batohů se nechaly inspirovat klasickými školními aktovkami, díky čemuž se zrodily krásné a moderní batohy pro studenty. Vysoce kvalitní batohy mají pevné dno i záda, reflexní prvky, popř. široké popruhy, pro lepší nošení.
 
Aktovky
I když jsou batohy a tašky do školy moderní, praktické a zdravotně nezávadné, musím zmínit fakt, že aktovky mají i v dnešní době stále hodně přihrádek. Jedna až dvě velké přihrádky, několik malých, oddělený prostor pro pití a svačinu atd. Přihrádky jsou prostorné, proto nedělá problém se v tašce zorientovat a to ani malému dítěti. Zvláštní kapsa pro lahev a svačinu zajistí pří, že se žádná učebnice už nikdy neumaže od jídla nebo od vylitého pití. Doporučuji vybrat takovou aktovku, která má navíc i průhledné okénko na jmenovku či na rozvrh.
 
Moderní tašky
Ať už chcete vybrat vašemu prvňáčkovi zdravotně nezávadnou tašku v té nejlepší kvalitě, u dětí vždy na prvním místě stojí design. Vzhled tašky je pro děti prioritou číslo jedna. Pokud budete tašku teprve kupovat, zvolte nadčasové motivy, které se za pár měsíců neokoukají a zůstanou IN delší dobu. To jestli se rozhodnout pro tašku nebo batoh, není jednoznačné.
Školní batohy pro 1. stupeň jsou praktické, moderní, pohodlné a navíc jsou zajištěny i bezpečnostními prvky. Kvalitní školní batohy Stil splňují všechny požadavky jak malých tak i velkých, náročných zákazníků. Batohy jsou lehké, váží pouze 0,6 kg, sedí pohodlně na zádech, nikde prvňáčka netlačí, mají zipy, pevné polstrování, popruhy a tvarově stálé dno. Co je ale nejdůležitější, je cena, která je více než příjemná. Veškeré batohy značky Stil jsou dostupné téměř v každém papírnictví.
 

Láska na první pohled
Školní batohy pro studenty značky Stil, to je láska na první pohled. Jsou praktické, funkční, vysoce kvalitní, mají krásné živé barvy, které nenudí a v neposlední řadě splňují kritéria zdravého nošení. Všechny batohy jsou odlehčené, mají ergonomický 3D zádový systém, nastavitelné popruhy a stejně jako batohy pro menší děti i šikovné vnitřní členění.
Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: