Více informací
O dětech

Čím potěšit nejmenší?


Čím potěšit nejmenší? Chcete koupit vašemu dítěti dárek, který ho zaručeně potěší? Nevíte si rady, jaký dárek bude ten nejlepší? V současné době je na trhu tolik různých druhů a typů hraček, že máte opravdu z čeho vybírat. V následujících řádcích vám poradíme, čím potěšit ty nejmenší z nás, které hračky a věci jim vykouzlí nejen úsměv na tváři ale také hřejivý pocit u srdce. Připravili jsme pro vás pár řádků o tom, čím potěšit nejmenší.
 
Pro miminka
I když malé děti, novorozenci, kojenci a batolata ještě nechápou smysl a význam dárků, dokáží vás obdarovat úsměvem, když jsou spokojení a když se jim něco líbí. Na tomto světě se pomalu rozkoukávají a zajímají se o okolí čím dál víc. Líbí se jim různé předměty, které cinkají, chrastí, šustí nebo pískají. Milují hebké a jemné dárky, se kterými se pomazlí. Co třeba takový plyšový medvídek, hadrová panenka, pískací knížka nebo ? Plyšové hračky snad nikdy nevyjdou z módy. Ať už zvolíte zvířátka, postavičky z pohádek, panenky nebo praktické plyšové hračky, které slouží nejen k pobavení, ale také např. do postele místo polštářku apod. Velké mazlivé plyšové zvířátko, např. zmíněný polštář nosorožec, se hodí k usínání, kojení a větším dětem jako polštář. Maminky malých dětí ocení i bezpečnost a praktičnost tohoto polštáře. Děťátko mohou nechat ležet mezi nohama bílého jednorožce a mít tak jistotu, že se nikam nepřevrhne.
 
Pro předškoláky a školáky
Stavebnice, sada na tvoření, výtvarné dárky apod., si najdou snad u každého dítěte své místo. Takové dárky nikdy neomrzí. I když se vám může zdát, že tento typ hraček bývá většinou nepovšimnut, opak je pravdou. Děti se s takovými kreativními hračky dokonale zabaví, procvičí zručnost, motoriku a navíc se přesvědčí o tom, jak funguje jejich fantazie a jak jsou šikovní. Kreativní tvoření si zamiluje snad každý z nás, i my dospělí.
Místo televize, tabletu nebo mobilu jim pořiďte jiný druh zábavy. Hlavolamy, mandaly, omalovánky, stavebnice, kreativní papírové sady, razítka, sady na malování, sada na výrobu přáníček, dekorační lepící washi pásky, hra kladivo, při které budou děti potřebovat korkovou desku, kolíčky, kladívko a různé tvary.
Podpořte dětskou tvořivost s pastelkami a křídami. Šablony na mandaly si zamilují nejen ti nejmenší z nás. Rozvíjejte v dětech dovednost, um a fantazii, zamilují si to.
 
Děti mají hračky a dárky rádi. Mami, tati, pojďte si hrát se mnou, bude vás to bavit, vážně!

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vánoce 2020 - dočkáme se elegance i tradičních barev Letošní rok se vrátíme k tradicím. Objevíme kouzlo kombinací červené a zlaté... více ...
​Tvoříme s laminovačkou Laminovací přístroj neboli laminovačka je praktickým pomocníkem v kanceláři i... více ...
​Polévkovar s mixérem – perfektní pomocník do kuchyně! Říkáte si, že někdy u vás doma nastane čas, kdy byste si nejradši obstarali... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: