Více informací
O dětech

Dovolená s rodinou - letíme do Číny


Klíčová slova
dovolená, Čína, exotika
Dovolená s rodinou - letíme do Číny

Dovolená v Číně

Dovolená v Číně znamená cestu za poznáním a dobrodružstvím. Objevte netradiční destinace a užijte si vaší dovolenou nejen po Evropě. Procestujte Čínu a poznejte jejich kulturu. Co na takovou cestu budete potřebovat? Vízum, které vám bude individuálně vystaveno na Velvyslanectví Čínské lidové republiky v Praze. Potřebujete jednu fotografii a zhruba 10-14 dní na vyřízení. Místní měnou je Juan a v Hong Kongu platí hongkongský dolar. 

Zájezdy do Číny

Dovolená a zájezdy do Číny jsou určeny nejen pro jedince a páry, ale také pro rodiny s dětmi. Unikátní zájezd za překrásnou subtropickou přírodou a zajímavou kulturou ve vás zanechá milé vzpomínky. Pokud se na takovou dovolenou vydáte, Číňané vás přivítají s otevřenou náručí.

Co se týká počasí, v této zemi jsou zastoupena všechna klimatická pásma. Průměrné letní teploty dosahují 25°C a zimní 5 °C. Od června do listopadu se na pobřeží často vyskytují tajfuny, které přinášejí silný vítr a déšť.

Čína je zemí mnoha tváří a podob. Není se čemu divit, vždyť se jedná o nejstarší stát planety, který svým kulturním vývojem, buddhistickou filozofií a množstvím uměleckých památek ovlivňuje současný svět téměř 4000 let. Jedná se o třetí největší stát světa, kde žije více jak miliarda lidí. Zájezd do této obrovské země můžete vybrat na www.exotickapriroda.cz.

Poznávací zájezdy do Číny

Poznávací zájezdy do Číny nabízí celou řadu zajímavých a turisty navštěvovaných míst. Mezi ty nejnavštěvovanější patří např. Velká čínská zeď z 15. století, dlouhá 6700 km. Dalším vyhledávaným turistickým místem je Zakázané město a hlavní město Peking.

Během dovolené v Číně určitě vyzkoušejte jejich místní speciality z drůbeže, nudle a rýže – tj. kung-pao, sushi a pekingská pečená kachna. Čínská kuchyně je plná koření, které dodávají jídlu správnou chuť. A co vás určitě po jídle potěší? Malý „koláček“ štěstí, který spíš připomíná sušenku či oplatku. Uvnitř koláčku je schovaný lístek s věštbou vaší budoucnosti, radou nebo moudrem.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Můžou slepice zbytky z kuchyně a co jim rozhodně nedávat Máte doma slepice a přemýšlíte, jestli jim můžete přidávat k běžné stravě... více ...
VTC nabízí široký výběr pomůcek pro tvořivé ručičky VTC a.s. je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.... více ...
S jakými ptáky se na jaře setkáte v zahradě nejčastěji Kdy začíná jaro? Oficiálně prvním jarním dnem, který je určen astronomickým... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: