Více informací
O dětech

​Ven Každý Den - hrajeme si s dětmi


​Ven Každý Den - hrajeme si s dětmi Tak jako dospělí potřebují obchodní centra, auta, kadeřníky, knihy apod., stejně tak potřebují děti ke svému štěstí a spokojenosti hračky, kamarády, dětská centra a hřiště. Venkovní dětská hřiště se dětem líbí. Stabilní a trvanlivé konstrukce z kvalitních materiálů zabaví každého „človíčka“. Hlavním materiálem dětských hřišť bývá kvalitní dřevo, ocelové prvky, nerezavějící ocel a plast.
 
Jdeme ven
Žijete ve velkém městě a chcete navštívit i jiná hřiště, než ta, která jsou v blízkosti vašeho domu? Jedete na výlet s dětmi a pátráte po tom, zdali je v blízkosti nějaké dětské hřiště, kde by se vaše dcera či synek mohli příjemně zabavit? Vyzkoušejte webové stránky Ven Každý Den, nebo mobilní aplikaci, která vám pomůže vyhledat hřiště ve vašem okolí.
Pobyt na čerstvém vzduchu zvyšuje obranyschopnost, povzbuzuje imunitní systém a navíc tato činnost spojena se hrou a zábavou je maximálně příjemná. Je úplně jedno, jestli si děti na hřišti hrají na honěnou nebo se houpou na houpačce, jedná se zkrátka o pohyb a hraní venku, který je bude udržovat ve formě. Vy jako rodiče se příjemně odreagujete a navíc na lavičce můžete přijít do řeči s jinou maminkou, se kterou budete mít rozhodně společnou řeč – děti.
 
Noví lidé, nová hřiště
Pokud budete sedět celé odpoledne před televizi nebo u počítače, nelze předpokládat, že byste poznali nová místa a lidi. Využijte času, který trávíte s vašimi dětmi venku a vyrazte objevovat nová místa, nová dětská hřiště. Vaše děti to zabaví a budou se rády vracet.
Hřiště lze vybrat podle různých zaměření. Hřiště s pískovištěm, vodou, domečky, houpačky, kolébačky, kolotoči, lanové dráhy, trampolíny, šplhací soupravy, lezecké soupravy, altány, sedací soupravy, lanové pyramidy SMB apod.
 
Rákosníčkovo hřiště

Mezi nejlépe hodnocené dětské hřiště patří Rákosníčkovo hřiště Mnichovo Hradiště okr. Mladá Boleslav. Toto venkovní hřiště je oploceno, samozřejmostí jsou lavičky, kamínkoví povrch, pískoviště, herní domeček, moderní herní sestava UNIMINI PIKETO, dvě závěsné houpačky, kolotoč a dvě pérové houpačky. Maminky ocení nejen skvělou zábavu pro děti, ale také jistotu, že se na hřiště nezaběhne žádný pejsek. Oplocení zamezí čtyřnohým mazlíčkům vstup na hřiště a maminky mají vetší kontrolu nad tím, jestli dítě odchází čí nikoliv.
 
Co když prší?
Sice se říká Ven Každý Den, ale kam s dětmi, když prší, chumelí nebo fouká nepříjemný vítr? Děti si rády hrají, rádi běhají a v takovém počasí to zkrátka nejde. V takovém případě doporučuji dětské herny nebo různá centra, kde se děti vyřádí za jakéhokoliv počasí. V teple, pod střechou, s občerstvením a zábavou. Vstupy do heren jsou zpoplatněny, ale co by člověk pro své ratolesti neudělal. Herny jsou většinou ve větších městech, ale pomalu se rozrůstají i do těch menších. Na webových stránkách stačí jednoduše zadat název města nebo vesnice, kde herničku či hřiště hledáte.
 
Vyjděte si alespoň jednou denně ven, na čerstvý vzduch a nejlépe do přírody plné zeleně, která uklidňuje.


autor fotografie: Honza Soukup, flickr.com

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: