Více informací
O dětech

​Jazyková škola Praha


​Jazyková škola Praha Výuka cizích jazyků se na školách v poslední době velmi zvyšuje. Chcete-li, abyste si vy nebo vaše dítě prohloubilo znalosti v jazycích, není nic lepšího, než se přihlásit do jazykového kurzu. Mezi největší zájem patří výuka anglického, německého a francouzského jazyka, ale vybrat si můžete i italštinu, ruštinu nebo španělštinu. Jazyková škola Praha je to pravé.
 
Britannika
Jazyková škola Britannika se nachází v centru Prahy a byla otevřena v roce 2009. Populární škola, která nabízí zajímavý výukový program, kvalitní lektory a příznivé ceny. Škola není určena jen pro děti, ale i pro starší generaci studentů až po důchodce.
Vybrat si můžete z deseti světových jazyků, které se dají vyučovat individuálně, nebo ve formě firemních či skupinových kurzů, obchodní, konverzační, specializované, víkendové nebo intenzivní kurzy. Vybrat si můžete na základě vašich dovedností. V případě, že potřebujete pouze připravit na zkoušku, v Britannice vám pomohou.


 
Aktivní studium
V rámci studia můžete využít studijní pobyt v zahraničí, např. do Malty, Itálie nebo Španělska. Ubytovat se můžete v hostitelské rodině, apartmánech nebo resortech, záleží jen na vás, vašemu snu či přání.
Při výuce je kombinováno různorodé a kreativní procvičování ústních i písemných dovedností. Poslouchání rodilých mluvčích, čtení, moderní učebnice a aktivní mluvení je nedílnou součástí výuky jazyků. Během kurzu získáte spoustu informací o cizojazyčných zemích a mimo to i poznáte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou.
Komunikativní metoda výuky simuluje cizojazyčné prostředí a na studenta hovoří pouze cizím jazykem. Cizí jazyk se tak nejlépe naučíte.
 
Kurz v jazykové škole Britannika
Jazyková škola Praha 2 garantuje male studijní skupiny, které umožňují lepší individuální přístup ke každému studentovi. Pokud zameškáte výukovou hodinu, není problém si jí nahradit jiný den.  
Výuka bývá doplňována hrami, čtením beletrie, novin a časopisů. Naučíte se být průbojní, nebudete se stydět a navíc se naučíte opravdu mluvit.
 
Slevy studentům
Slevy a výhody mají studenti a senioři starší 60 let. Britannika je fér pro celou veřejnost. Finančně znevýhodněným studentům totiž poskytuje slevu 30% z ceny kurzu.
Pokud patříte mezi stávající studenty a pokračujete již z minulého semestru, dostanete slevu 20-30%. V případě že pokračujete z minulého semestru a uhradíte kurz na celý školní rok, dostanete slevu 35%.
Jako noví studenti máte nárok na 15% slevu, v případě, že zakoupíte dva a více kurzů na jeden semestr. Jestliže uhradíte kurz na celý školní rok dopředu, získáte slevu 20%.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Můžou slepice zbytky z kuchyně a co jim rozhodně nedávat Máte doma slepice a přemýšlíte, jestli jim můžete přidávat k běžné stravě... více ...
VTC nabízí široký výběr pomůcek pro tvořivé ručičky VTC a.s. je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.... více ...
S jakými ptáky se na jaře setkáte v zahradě nejčastěji Kdy začíná jaro? Oficiálně prvním jarním dnem, který je určen astronomickým... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: