Více informací
O dětech

​Jazyková škola Praha


​Jazyková škola Praha Výuka cizích jazyků se na školách v poslední době velmi zvyšuje. Chcete-li, abyste si vy nebo vaše dítě prohloubilo znalosti v jazycích, není nic lepšího, než se přihlásit do jazykového kurzu. Mezi největší zájem patří výuka anglického, německého a francouzského jazyka, ale vybrat si můžete i italštinu, ruštinu nebo španělštinu. Jazyková škola Praha je to pravé.
 
Britannika
Jazyková škola Britannika se nachází v centru Prahy a byla otevřena v roce 2009. Populární škola, která nabízí zajímavý výukový program, kvalitní lektory a příznivé ceny. Škola není určena jen pro děti, ale i pro starší generaci studentů až po důchodce.
Vybrat si můžete z deseti světových jazyků, které se dají vyučovat individuálně, nebo ve formě firemních či skupinových kurzů, obchodní, konverzační, specializované, víkendové nebo intenzivní kurzy. Vybrat si můžete na základě vašich dovedností. V případě, že potřebujete pouze připravit na zkoušku, v Britannice vám pomohou.


 
Aktivní studium
V rámci studia můžete využít studijní pobyt v zahraničí, např. do Malty, Itálie nebo Španělska. Ubytovat se můžete v hostitelské rodině, apartmánech nebo resortech, záleží jen na vás, vašemu snu či přání.
Při výuce je kombinováno různorodé a kreativní procvičování ústních i písemných dovedností. Poslouchání rodilých mluvčích, čtení, moderní učebnice a aktivní mluvení je nedílnou součástí výuky jazyků. Během kurzu získáte spoustu informací o cizojazyčných zemích a mimo to i poznáte rozdíl mezi britskou a americkou angličtinou.
Komunikativní metoda výuky simuluje cizojazyčné prostředí a na studenta hovoří pouze cizím jazykem. Cizí jazyk se tak nejlépe naučíte.
 
Kurz v jazykové škole Britannika
Jazyková škola Praha 2 garantuje male studijní skupiny, které umožňují lepší individuální přístup ke každému studentovi. Pokud zameškáte výukovou hodinu, není problém si jí nahradit jiný den.  
Výuka bývá doplňována hrami, čtením beletrie, novin a časopisů. Naučíte se být průbojní, nebudete se stydět a navíc se naučíte opravdu mluvit.
 
Slevy studentům
Slevy a výhody mají studenti a senioři starší 60 let. Britannika je fér pro celou veřejnost. Finančně znevýhodněným studentům totiž poskytuje slevu 30% z ceny kurzu.
Pokud patříte mezi stávající studenty a pokračujete již z minulého semestru, dostanete slevu 20-30%. V případě že pokračujete z minulého semestru a uhradíte kurz na celý školní rok, dostanete slevu 35%.
Jako noví studenti máte nárok na 15% slevu, v případě, že zakoupíte dva a více kurzů na jeden semestr. Jestliže uhradíte kurz na celý školní rok dopředu, získáte slevu 20%.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: