Více informací
Móda

Velkoobchod s oblečením


Velkoobchod s oblečením Ten z vás, kdo se alespoň trochu vyzná v internetovém světě, mi dá jistě za pravdu, že je opravdu nepřeberné množství toho, co se dá dnes na e-shopu zakoupit. Z pohodlí domova si můžete koupit např. zahradní sekačku, auto, pračku, kosmetiku, kytici, potraviny a celou řadu různého oblečení. Z e-shopu si mohou samozřejmě objednávat i firmy, které potřebují větší množství zboží.
 
Velkoobchod XFer
Dokonalým příkladem výše zmíněného je velkoobchod XFer, který prodává opravdu široký sortiment zboží. Od triček, přes mikiny, čepice, až po tašky a pracovní oblečení. Někdy je „oříšek“ sehnat tričko nebo mikinu bez jakéhokoliv potisku nebo nápisu. To ovšem neplatí pro velkoobchody s oblečením, kde máte jedinečnou možnost vybrat z nabídky triček, polokošil, mikin, fleece, bundy, vest, sportovního oblečení, čepic, pracovního oblečení a tašek. Jednobarevné kousky se dají perfektně kombinovat s ostatním oblečením. I ve vašem šatníku byste měli tyto jednoduché kousky mít.
Pokud jste firma a chcete kvalitní oblečení opatřit logem vaší společnosti, XFer pro vás tuto možnost samozřejmě také nabízí. Potisk nebo výšivka? Záleží na vašem výběru. Firma XFer nabízí potisky formou sítotisku, digitálního potisku a nažehlováním. Samozřejmostí je také výšivka v různé velikosti, barvách, složení a provedení. Pokud máte logo firmy ve formátu .aj nebo .cdr, není problém. V případě, že nemáte potisk či výšivku graficky upravenou, v XFeru jsou schopni zajistit tuto úpravu za poplatek 300 Kč.


 
Výhoda velkoobchodu
Velkoobchody s oblečením spolupracují se svými odběrateli, kteří si berou větší množství zboží. Právě těmto zákazníkům nabízí nadstandardní službu – zakázkovou výrobu s ohledem na specifické požadavky. Předem si domluví materiál, střih, typ úpletu, barvu a potisk. Po odsouhlasení přichází na řadu výroba ve velkém.
Chcete-li se podívat přímo na nabídku zboží, můžete využít zmíněný e-shop nebo přímo vzorkovnu v Brně a Praze. Sportovní oblečení, reklamní textil a oblečení pro volný čas vyrábí již přes 20 let a to není zrovna málo. Kvalita na prvním místě.
 
Kvalitní oblečení
Osobitý styl, kvalita a pohodlí. Přesně tak se dá charakterizovat oblečení z XFer velkoobchodu. Být dobře oblečen neznamená nosit nejdražší značkové oblečení, ale znamená to hlavně cítit se co nejlépe v tom, co máte na sobě.
Polokošile XFer jsou precizně ušity, s bočními švy, zapínáním na tři knoflíčky a vnitřní šev límce je navíc zakryt lemovkou. Hodí se jak do města na běžné nošení, ale i na sport.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: