Více informací
Móda

Móda z ulice


Klíčová slova
móda, ulice, outfit, hodnocení
Móda z ulice Fotíme pro Vás módu v ulicích. Nejen úžasné stylové modely, které frčí, ale také outfity, které si zaslouží módní kritiku.
Pravidelně budeme mapovat ulice a seznamovat vás s tím, co je IN a jak se někteří z nás umí hezky obléknout, naopak se podíváme i na ty, kteří o módě bohužel neví zhola nic. 

Budeme rádi, pokud se tohoto módního průzkumu zúčastníte i Vy. Zasílejte nám fotografie s krásnými modely,a nezapomeňte také na tzv. "propadáky". 
Email: gamagazin@seznam.cz

1. Zamilovaný pár - určitě nám dáte za pravdu, že letos frčí barvičky a vzory. Příšerná khaki bunda s dlouhými rukávy z vás svůdnou dívku neudělá, o vytahaném tričku a kšiltovce s kšiltem dozadu raději nemluvím. Myslíte si, že by pán bundičku o několik čísel menší zapnul?2. Nastávající rodiče s kamarádkou - tatínku, je léto, co ty boty? Polo tričko je sice letos moderní záležitost, jen doporučujeme zvolit jinou barvu a velikost. Šortky budou vypadat lépe na pláži nebo koupališti. 


3. Turista - Bože, odkud se to vzalo? Odznáčky, placky, šílená reklamní kšiltovka jistě potěšila jako dárek, ale nás v ulicích nikterak neohromila. Doporučujeme Vám při hledání v mobilu zavítat na stránky GA magazín.


4.Slečna sportovec - Než vyjdete do ulic, pro jistotu váš celkový outfit zkontrolujte v zrcadle, mnohdy vám prozradí to, co vám na první pohled ani nepřijde. Průhledné šaty u některých jedinců nejsou sexy, naopak. Punčocháče v horkém letním dnu také neschladí, ale v tomto případě možná zakryly to, co by opravdu nikdo vidět nemusel. Na kole se dá jezdit v létě po ulicích i v žabkách ... Co na naše čtyři modely říkáte vy?

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Valentýn v lázních Vánoce za námi, oslava nového roku také a přichází na řadu svátek všech... více ...
​Na zimu do lázní Zima je v plném proudu a možná přemýšlíte, kam se podívat po České... více ...
​Zimní dovolená ve střední Evropě Někdo preferuje dovolenou v tuzemsku, jiný má chuť vyzkoušet zimní radovánky... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: