Více informací
Móda

Móda z ulice


Klíčová slova
móda, ulice, outfit, hodnocení
Móda z ulice Fotíme pro Vás módu v ulicích. Nejen úžasné stylové modely, které frčí, ale také outfity, které si zaslouží módní kritiku.
Pravidelně budeme mapovat ulice a seznamovat vás s tím, co je IN a jak se někteří z nás umí hezky obléknout, naopak se podíváme i na ty, kteří o módě bohužel neví zhola nic. 

Budeme rádi, pokud se tohoto módního průzkumu zúčastníte i Vy. Zasílejte nám fotografie s krásnými modely,a nezapomeňte také na tzv. "propadáky". 
Email: gamagazin@seznam.cz

1. Zamilovaný pár - určitě nám dáte za pravdu, že letos frčí barvičky a vzory. Příšerná khaki bunda s dlouhými rukávy z vás svůdnou dívku neudělá, o vytahaném tričku a kšiltovce s kšiltem dozadu raději nemluvím. Myslíte si, že by pán bundičku o několik čísel menší zapnul?2. Nastávající rodiče s kamarádkou - tatínku, je léto, co ty boty? Polo tričko je sice letos moderní záležitost, jen doporučujeme zvolit jinou barvu a velikost. Šortky budou vypadat lépe na pláži nebo koupališti. 


3. Turista - Bože, odkud se to vzalo? Odznáčky, placky, šílená reklamní kšiltovka jistě potěšila jako dárek, ale nás v ulicích nikterak neohromila. Doporučujeme Vám při hledání v mobilu zavítat na stránky GA magazín.


4.Slečna sportovec - Než vyjdete do ulic, pro jistotu váš celkový outfit zkontrolujte v zrcadle, mnohdy vám prozradí to, co vám na první pohled ani nepřijde. Průhledné šaty u některých jedinců nejsou sexy, naopak. Punčocháče v horkém letním dnu také neschladí, ale v tomto případě možná zakryly to, co by opravdu nikdo vidět nemusel. Na kole se dá jezdit v létě po ulicích i v žabkách ... Co na naše čtyři modely říkáte vy?

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: