Více informací
Móda

​Jarní účesy - jak na to


​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě teď máte možnost využít čas strávený doma a natrénovat si různé postupy. Dát své koruně krásy ještě větší šmrnc můžete díky pár snadným trikům. Vytvořte si svěží a mladistvé účesy.
 
Messy Bun
Nejstylovější účes vůbec – ledabylý drdol. Doporučuji k obyčejnému drdolu přidat stylový šátek, který bude celkově ladit s vaším outfitem, a věřte, budete vypadat, jako byste si právě odskočila ze slunné riviéry. Mimo jiné oceníte i to, že vám nebude příliš velké horko na krk a záda. I když na první pohled nevypadá „messy bun“ příliš upraveně, od stylistů byste získala jedničku.
Jak na to? Stačí jednotlivé prameny vlasů lehce zvlnit žehličkou, poté jen jemně pročesat prsty.  K následujícímu kroku budete potřebovat gumičku. Jednotlivé prameny spojte, jako byste si dělala culík, ale spodní část vlasů neprotahujte. Prostorem, který vám vzniknul v neprotaženém culíku, provlékněte šátek, obtočte dokola a zavažte. Máte hotovo.
Pro lehkou fixaci doporučuji použít tvarovací sprej. Vlasy se vám neslepí, budou lehce fixované a navíc vlasy příjemně ovoní.
 
Rybí cop
K nepřehlédnutí budete i s easy rybím copem. Hodí se nejen na běžné nošení, ale můžete ho zvolit i do práce či na večerní událost. Patříte-li k ženám, které nemají čas vlasy v průběhu dne upravovat, rybí cop je pro vás to nejlepší řešení.
K účesu budete potřebovat větší kulmu, kterou vlasy lehce natočíte a poté štětinovým kartáčem lehce natupírujete v blízkosti hlavy. Rybí copy zapleťte z každé strany a v závěru je spoje v jeden, který zafixujete neviditelnou gumičkou. Celkový účes působí ještě lépe, pokud vlasy u hlavy jemně pročešete prsty. 
Čelenka se vrací do módy
Jako poslední tip na účes je zejména pro dámy s vlnitými vlasy. Do čerstvě umytých vlasů naneste pěnové tužidlo, které stačí jen lehce promačkat. Vlasy prosušte difuzérem, a rozdělte zadní partie na tři až čtyři prameny, které zatočte a připněte sponkou k hlavě. Z vlasů vám vznikne nádherný věnec, který stačí jen ozdobit čelenkou nebo šátkem.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: