Více informací
Móda

​Jarní účesy - jak na to


​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě teď máte možnost využít čas strávený doma a natrénovat si různé postupy. Dát své koruně krásy ještě větší šmrnc můžete díky pár snadným trikům. Vytvořte si svěží a mladistvé účesy.
 
Messy Bun
Nejstylovější účes vůbec – ledabylý drdol. Doporučuji k obyčejnému drdolu přidat stylový šátek, který bude celkově ladit s vaším outfitem, a věřte, budete vypadat, jako byste si právě odskočila ze slunné riviéry. Mimo jiné oceníte i to, že vám nebude příliš velké horko na krk a záda. I když na první pohled nevypadá „messy bun“ příliš upraveně, od stylistů byste získala jedničku.
Jak na to? Stačí jednotlivé prameny vlasů lehce zvlnit žehličkou, poté jen jemně pročesat prsty.  K následujícímu kroku budete potřebovat gumičku. Jednotlivé prameny spojte, jako byste si dělala culík, ale spodní část vlasů neprotahujte. Prostorem, který vám vzniknul v neprotaženém culíku, provlékněte šátek, obtočte dokola a zavažte. Máte hotovo.
Pro lehkou fixaci doporučuji použít tvarovací sprej. Vlasy se vám neslepí, budou lehce fixované a navíc vlasy příjemně ovoní.
 
Rybí cop
K nepřehlédnutí budete i s easy rybím copem. Hodí se nejen na běžné nošení, ale můžete ho zvolit i do práce či na večerní událost. Patříte-li k ženám, které nemají čas vlasy v průběhu dne upravovat, rybí cop je pro vás to nejlepší řešení.
K účesu budete potřebovat větší kulmu, kterou vlasy lehce natočíte a poté štětinovým kartáčem lehce natupírujete v blízkosti hlavy. Rybí copy zapleťte z každé strany a v závěru je spoje v jeden, který zafixujete neviditelnou gumičkou. Celkový účes působí ještě lépe, pokud vlasy u hlavy jemně pročešete prsty. 
Čelenka se vrací do módy
Jako poslední tip na účes je zejména pro dámy s vlnitými vlasy. Do čerstvě umytých vlasů naneste pěnové tužidlo, které stačí jen lehce promačkat. Vlasy prosušte difuzérem, a rozdělte zadní partie na tři až čtyři prameny, které zatočte a připněte sponkou k hlavě. Z vlasů vám vznikne nádherný věnec, který stačí jen ozdobit čelenkou nebo šátkem.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Valentýn v lázních Vánoce za námi, oslava nového roku také a přichází na řadu svátek všech... více ...
​Na zimu do lázní Zima je v plném proudu a možná přemýšlíte, kam se podívat po České... více ...
​Zimní dovolená ve střední Evropě Někdo preferuje dovolenou v tuzemsku, jiný má chuť vyzkoušet zimní radovánky... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: