Více informací
Móda

​Pánské sportovní hodinky


​Pánské sportovní hodinky Víte o tom, že hodinky dokáží odhalit styl muže? Stejně jako ošacení, tak i doplňky odhalí mnohé o svém majiteli. Hodinky jsou brány jako důležitý doplněk u žen, ale také u mužů. Ženy většinou hodnotí krásu zdobení, zatímco muži plesají nad tvarem, složitým mechanismem a kvalitou. Muži milují adrenalin, výzvy, dobrodružství a chuť vítězit. I při tom všem potřebují mít přehled o čase. Luxusní pánské sportovní hodinky jsou přesně tím, co takoví muži hledají a potřebují.
 
Vybíráme hodinky
Nejvíc záleží na tom, co od hodinek očekáváte. Chcete spolehlivý strojek, stylový kousek, sportovní styl nebo snad luxusní eleganci? Kdo hledá sportovní hodinky s doplňkovými funkcemi, má na výběr z celé řady hodinek.  Nejinak je tomu i u luxusních typů. Vybírat můžete z kolekcí světově známých značek jako např. Parmigiani, Corum, Graham, Zeniht a mnoho dalších.
Kolekce Tag Heuer Formule 1 byla inspirována extrémními výkony týmu Formule 1. Hodinky jsou pohodlné a určené na každodenní nošení a to mimo jiné i díky zcela novému keramickému materiálu. Mají nepoškrabatelné safírové sklo a sportovci se s nimi mohou potápět až do hloubky 50 metrů.
Hodinky Tag Heuer Aquaracer byly inspirovány podmořským světlem. Můžete se s nimi potápět i do extrémních hloubek a budete mít jistotu, že i pod tlakem zůstávají přesné (až 600 m).
 


Pánské hodinky
Pánové mají rádi masivnější hodinky a široký řemínek. Zajisté ocení bohatou funkční výbavu hodinek. Je důležité, aby si pánové dokázali vybrat správný tvar pouzdra, takový tvar, který mu bude slušet a bude se příjemně nosit.  Kulatý tvar, to je klasika, hranaté, oválné, obdélníkové nebo soudkové bývají o něco odvážnější. Chcete-li vybrat originální tvar, extravagantní a výjimečný, můžete.
Typy číselníků bývají nejčastěji digitální, dále analogové, kombinované nebo tzv. binární. Liší se originálním zobrazováním času, které je postavenu na schématu znaků, sčítání, odečítání apod. Takové originální a lehce složité hodinky milují zejména muži moderní doby. Luxusní hodinky stojí za to!
 
Zajímá vás více? Stačí si vybrat ty pravé pánské sportovní hodinky. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: