Více informací
Móda

Tetování – jaké motivy právě teď letí


Tetování – jaké motivy právě teď letí

Vzor, nebo nápis by měl vystihovat Vás. Ať už se bude jednat o část vaší osobnosti, zálibu, milovanou osobu či cokoliv jiného, mělo by to být příjemné právě pro Vás a neměl by tento “obrázek“ mít každý druhý. Originálnost je také krásná nemyslíte? Pokud přece jenom nevíte a potřebujete alespoň nějakou inspiraci, pojďme se společně podívat na letošní trendy v tetování.

Jako první promýšlíme asi místo kam námět umístit. To si asi zvolí každý sám, můžeme však zdůraznit, že místa, která jsou na bolest při tvorbě náročná jsou ta, kde nemáme příliš tuku nebo, když je zde hodně nervových zakončení. Konkrétně se jedná například o hrudník, lokty, páteř, obličej, nárty, či lopatky. Mezi ta méně bolestivá pak patří třeba lýtko, nebo tetování na ruku, konkrétně zápěstí. V letošním roce jsou velice oblíbená místa jako lalůček, ušní boltec, nebo podpaží. Důležitým bodem, který je nutné zvážit je také například Vaše povolání. Pokud pracujete třeba jako vysoký úředník/úřednice někde v bance asi by nebylo vhodné mít potetovaný obličej.

Jestliže se chystáte na Váš první celoživotní obrázek, měl by být tetovací motiv spíše jednodušší, minimalističtější, spíše jednobarevný. A to i proto že se větší náměty časem trochu rozpíjejí a barvy blednou-někdy je tedy nutné podstoupit ještě doúpravy. Konečné rozhodnutí je samozřejmě na Vás. Dnes je hodně populární abstrakce, menší symboly, či nápisy. Zmiňme například tatéra se jménem Mo Ganji, který tvoří, jak už bylo zmíněno spíše minimalisticky a hodně se zaměřuje na zvířecí motivy.

Pokud se ptáte, v čem Vám tatéři nevyhoví? Odpověď je jasná, žádný umělec Vám nebude chtít udělat například symboly nacismu, politická témata, či různé vulgarismy. A od kdy se můžete nechat tetovat? Hranice je dána od 18 let, pokud jste mladší musíte mít souhlas rodičů. Zajímavé je, že stoupá zájem i u starších lidí. A pokud stále váháte, nebojte se svůj nápad konzultovat s Vaším tatérem, jistě Vám rádi vyjdou vstříc a návrhy Vám i předkreslí, abyste měli výběr jednodušší. Přece jenom to je symbol, který budete nosit celý život.

Falešné tetování
Pokud máte strach z bolesti, či máte jakýkoliv jiný důvod, nezoufejte je tu i jiný způsob, jak své tělo ozdobit, tak jak si přejete. Bavíme se o Henně. Jedná se o přírodní krupičku, která se získává z keře Henna. Máme tu hned několik odstínů a výhodou je, že vzniklý motiv jde odstranit a tvorba není bolestivá.

A jaké tetování máte vy? Pochlubte se nám!Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Jak a proč čistit fasádu? Když je dům nový, vypadá nádherně, čistě a každý majitel se může pyšnit... více ...
Bytový textil dokonale promění vzhled vašeho interiéru Dotvořit celkový vzhled místnosti vám pomůže bytový textil a správně zvolené... více ...
​České hory-jedeme lyžovat V posledních letech není v České republice v nízkých nadmořských... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: