Více informací
Móda

​Dámské kvalitní pyžama a župany


Klíčová slova
župan, tílko, pyžamo, košilka, erotické prádlo, noční prádlo, spánek
​Dámské kvalitní pyžama a župany Při vyslovení slova pyžamo se každý hned usměje. Mnozí si předtaví klasickou noční košilku s límečkem nebo vytahané kalhoty a volné triko. Není divu, toto oblečení máme spojené s odpočinkem, spánkem, relaxací a domácí pohodou. Nikdo se přece nechce během odpočinku „škrtit v nepohodlném kousku oblečení.
 
Materiál
Při výběru nočního prádla, pyžama a např. i županu myslete hlavně na pohodlí. To znamená, že hlavní roli při výběru nesmí hrát barva látky, ale samotný materiál, který musí být maximálně příjemný a komfortní, např. i co se odvádění potu (vlhkosti) týká. Kvalitní jsou pyžama z bio bavlny a bavlny. V poslední době se stále k větší oblibě dostávají i umělá vlákna, která mají také výborné užitné vlastnosti. Máte doma pyžamo z fleesu? Tento materiál se používá zejména k šití a výrobě županů. Cítíte se v něm doslova jako v bavlnce.
 


Pyžama
Nejoblíbenější pyžama jsou klasická podobná pánským, tj. s dlouhým rukávem a dlouhýma kalhotami, nebo krátké kalhoty a tričko s krátkým rukávem. Často prodávané pyžamo je tričko a šortky, někdy se takovým dívkám a ženám říká „šortmama“.
Dámy, které nechtějí odhalovat své nohy, šortky jim přijdou až příliš krátké, doporučuji zakoupit capri kalhoty, které svou délkou dosahují pod kolena a na spaní jsou velice příjemné.
 
Noční prádlo
Další kapitolou jsou tzv. noční modely neboli noční prádlo. Extra kapitola jsou noční košilky. Ty jsou samozřejmě také v různých délkách, velikostech, střizích, a designech. Noční prádlo by mělo být nejen pohodlné, ale zároveň i sexy. Pánové milují své drahé polovičky v přitažlivém a svůdném prádle, tak proč si nepořídit nějakou tu stylovou noční košilku?
 
Župany
Župany máme spojeny s více činnostmi než pouze s relaxací a koupelí. Existují i župany, které nosíme např. po sportu, v bazénech nebo si je bereme do sauny. Starší lidé si obstarávají župany zejména do nemocnic, kde člověku poskytuje jakousi ochranu v době, kdy se necítí ve své kůži.
Župany mohou být i svůdné, sexy, krajkové apod. Tyto župany se většinou vyrábějí v sadě spolu s erotickou košilkou apod. Používá se k jejich výrobě především satén a nezapomíná se také na výzdobu jako jsou mašličky, kamínky, krajka apod.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: