Více informací
Móda

​Svatební šaty – vyberte ty správné


Klíčová slova
šaty, svatba, svatební šaty, den D
​Svatební šaty – vyberte ty správné Ten nejdůležitější úkol ze dne D je před vámi – výběr pohodlných a nádherných šatů jako pro princeznu. Ve svatebních šatech se každá žena viděla už jako malá holka. Jaká je vaše představa o šatech? Vybrat ty správné dá mnohdy pořádně zabrat. Následující článek vám to lehce usnadní.
 
Šaty
Co se týče stylu šatů, některé nevěsty mají jasnou představu o tom, jak chtějí v tento významný den vypadat. Pro takové ženy je výběr jednodušší. Ale dámy, není však pravidlem, že to, co se mi líbí, mi také bude slušet. Proto dejte na radu kamarádek, rodičů, personálu ve svatební salonu apod. Určitě vám okolí rádo poradí s výběrem a doporučí, co by vám slušelo nejvíce.
 
autor: Corey Balazowich
Barva šatů
Je pravda, že svatební šaty by měly bít bílé. Ale pozor bílá barva nesluší každému. Dá se říct, že sluší málokomu. Doporučuji vyzkoušet různé odstíny krémové či šampaň, dle typu pleti a celkové postavy. Víte o tom, že v Itálii, Španělsku, Anglii a jiných evropských zemích málokdy narazíte na nevěstu v bílém? V těchto zemí vévodí krémová a šampaň barva v různých odstínech. 
Zvolit můžete i z nabídky pastelových barev jako je světle růžová, lososová, světle modrá apod. V neposlední řadě se objevují i extravagantnější barvy jako červená či černobílá kombinace. 
 
Střih šatů
Musíte zkoušet, vybírat a zase zkoušet. Každému typu postavy sluší jiný styl a střih šatů. Vyzkoušejte různé typy, barvy a varianty šatů, abyste viděly, který styl Vám opravdu nejlépe padne. Chcete přece vypadat krásně, svůdně a jedinečná.
Při výběru šatů vezměte v potaz i svůj typ postavy. Vysportované a vyrýsované svaly budou v hromadě volánků vypadat spíše legračně než svůdně. Naopak u postavy, která má co schovávat se nehodí varianta s přílišným odhalením nebo upnutý styl.
Pokud čekáte miminko, záleží samozřejmě, v jakém stádiu těhotenství budete ve svatební den. Obvykle do 4. měsíce nárůst váhy není až tak znát, pozdější stádium těhotenství by bylo na postavě nevěsty už výrazně viditelnější.
 autor: Parekh Cards
Typ postavy
Být štíhlá a vysoká je snem téměř většiny žen. Ty, které patří mezi vyvolené, většinou nemají problém s nabídkou šatů, neboť budou krásné v nařasených z tylu, ale i v jednoduchých bez výstřihu s límcem okolo krku. Je třeba přihlédnout k velikosti poprsí, nebo zda se hodí korzetové, na ramínka, apod. V současnosti jsou nejoblíbenější pohádkové korzetové šaty. Vršek je korzetový bez ramínek. Štíhlé dámy vypadají báječně i ve stylu „mořská víla“ – úzké a dole od kolen rozšířené.
Jestli vás příroda obdařila bujným poprsím, šaty bez ramínek pro vás nebudou to pravé. Musela byste neustále kontrolovat, aby vám náhodou „něco neuteklo“. A jestli se vdáváte v kostele, je estetické a slušné si holá ramena zahalit. Pro tento případ doporučuji závoj nebo bolerko. 
autor: Maegan Tintari
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Můžou slepice zbytky z kuchyně a co jim rozhodně nedávat Máte doma slepice a přemýšlíte, jestli jim můžete přidávat k běžné stravě... více ...
VTC nabízí široký výběr pomůcek pro tvořivé ručičky VTC a.s. je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.... více ...
S jakými ptáky se na jaře setkáte v zahradě nejčastěji Kdy začíná jaro? Oficiálně prvním jarním dnem, který je určen astronomickým... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: