Více informací
Móda

Dámské plavky pro rok 2019


Dámské plavky pro rok 2019 Teplé počasí nás už opět navštívilo a koupaliště, bazény, či rybníky se pomalu ohřívají na koupací teplotu. Plavková sezona je tedy za dveřmi, tak se pojďme podívat, jaké plavky budou trendy v letošním roce 2019. Třeba si mezi nimi vyberete ty pravé!

Halter
Jestliže chcete zkusit něco nového, oblékněte tento model. Jedná se o plavky, které mají na vrchním dílu pásek vedoucí kolem krku. Objevte je v nových barvách, s prima vzory, zajímavé jsou také s netradičním zakončením, například v podobě vlnek. Šněrování mezi prsy je také pěkné.

Krásnější, ale méně praktičtější.
Bavíme se o kouscích, které jsou doplněny třeba o hlubší výstřih, nebo zajímavou sukýnku. Pokud se rádi procházíte po pláži, či máte naplánovanou nějakou večerní akci s koupáním, zajisté jsou moc fajn. Ale pokud jste aktivní plavec či plavkyně, pro Vás budou vhodnější nějaké sportovnější kousky.

Retro design
Téma, které se v poslední době docela hodně prosadilo – ano bavíme se o retro-módě. Styl bychom mohly přirovnat k 70-80 létům. Jedná se většinou o běžné bikiny, avšak jsou více uzavřené a jejich barvy a vzory působí… prostě retro. Rozhodně se nebojte nějaké takové si pořídit, nejsou určené jen pro starší ročníky, určitě v nich dokáže zazářit každá z Vás.

Bikiny
Ty zkrátka nikdy nezklamou a troufám si tvrdit, že budou oblíbené ještě hodně dlouho. Proč by také ne? Jedná se o dvoudílné plavky, které má ve skříni téměř každý. Patří k těm nejoblíbenějším a to nejspíše pro jejich praktičnost (například při opalování) a pohodlnost.

Boho styl
Krásný, netradiční a nepříliš častý, tudíž by pro Vás mohl být atraktivní. Vypadá velice zajímavě, můžeme ho nalézt na mnoho způsobů a v luxusních materiálech s různými ozdůbkami (třásně, dřevěné korálky, mašličky ze šňůrek. Stačí si jen vybrat!

Uzavřené
Toto jsou kousky například s dlouhým rukávem, je to opět netradiční, ale o to zajímavější. Na dovolené je můžeme využít i jako normální oblečení (například pro běžný pohyb po městě). Zajímavé barvy a střihy jsou samozřejmostí.

Jaké barva a vzory?
Letošní léto budou v kurzu především barvičky připomínající letní chvíle. Patří sem tedy žlutá, oranžová, šarlatová, zlatá a vůbec všechny odstíny moře. Mezi zajímavé vzory budou patřit třeba polka tečky, buňky, motivy zvířat, geometrické tvary, abstrakce. Plavky si vybírejte podle toho, jak Vám se líbí a pokud se v nich cítíte dobře, není co řešit!
Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: