Více informací
Móda

Dámské kabáty na zimní sezónu


Dámské kabáty na zimní sezónu Pod dámským kabátem si jistě většina lidí představí svrchník z nepromokavého materiálu, vysokým límcem a kapucí, který je ochrání před studeným větrem, chladem a deštěm. Mezi těmito kabáty lze najít ale i takové, které slouží více než svému primárnímu účelu, tedy udržet vás v teple, čelu sekundárnímu a to estetickému a inspirativnímu. V tomto případě je řeč o pletených kabátech, které sice mohou tak trochu mezi oky profouknout, ale zato vypadají velmi přitažlivě a dobře se nosí.
 
Stylový pletený dámský kabát je elegantním doplňkem šatníku, který se hodí především do méně chladnějšího počasí, nosit jej ale lze na jaře, v létě i na podzim, kdy jsou dny ještě teplé. Znamená to, že takový dámský pletený kabátek vám ve skříni nebude jen tak ležet, jeho potenciál lze doopravdy dobře využít. Materiál pleteného kabátu je příjemný a dobře se nosí, proto se jedná o dobrého kandidáta na váš nejnovější úlovek pro šatník.

Střih pleteného kabátu
Vhodná délka dámského pleteného kabátu je přibližně do poloviny stehen, ale pokud je vlna opravdu pevná, dobře bude vypadat i kabát délky po i pod kolena. Zde ovšem také závisí na tom, jak se o kabát budete starat, protože materiál se po nějaké době může unavit a „vyvěsit“. Pletený kabátek nemá díky materiálu, ze kterého je vyroben, zase tak dlouhou životnost, neboť vlna může po určité době zcuckovatět nebo se vytahat, takže kabátek bude vypadat neforemně.
 
Pletený kabát na zimu může mít několik druhů zapínání – velmi dobře na něm vypadají knoflíky i pouhý pásek. Vzory na kabátě mohou být rozmanité, především barevnosti se meze nekladou. Obecně na pletenině vypadá lépe nějaký vzorek, který celkový vzhled kabátu ozvláštní. Ačkoliv pletený kabát většinou nemá vysoký límec, který by vás ochránil před větrem, kompenzací za něj může být kapuce. Dobře u pleteného kabátu vypadají i různé kožešinové detaily.

 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Klimatizace vám zpříjemní horké dny Být v příjemném prostředí i během parných dnů, je k nezaplacení. Ve... více ...
​​Křížovky nejen na cesty Ať už plánujete strávit dovolenou kdekoliv, mohly by vám přijít vhod jedny skvělé... více ...
Léto a prázdniny v lázních Proč si pro wellness odpočinek vybrat právě lázně v České republice? Česko je... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: