Více informací
Móda

Nike air max


Nike air max

Hledáte kvalitní boty, které jsou ozkoušené a rozhodně Vás nezklamou? Obuv by měla být jedna z věcí, do kterých bychom se rozhodně neměli bát investovat, jelikož obuv ovlivňuje naši klenbu chodidla a také páteř. Pokud často chodíte, jistě byste si měli vybrat kvalitní boty, které vám nebudou ničit postoj, záda ani nic jiného, ale naopak budou vám pohodlné a zároveň se musí líbit, aby se v nich člověk cítil stoprocentně dobře. Pojďme si představit tuto ověřenou značku.

Nike Air Max je jeden z velmi známých tenisek od americké značky Nike. Sídlo této značky najdeme ve státě Oregon. Všechno to začalo roku 1979, kdy byla do bot Nike zakomponovaná nová technologie, nazývaná Air. Mluvíme o vzduchové kapsli menšího tvaru pod patou. Tato kapsle tlumila především dopady (skok, tvrdý povrch). Sportovci si ji velice rychle oblíbili, a i další lidé si je brzy oblíbily. K propagaci těchto bot jim jistě přispěla i poutavá reklama se známými osobnostmi jako Michael Jordan nebo Bo Jackson, kteří měli na nahou právě ony tenisky. Tato reklama doplněná písní od Beatles na sebe strhla pozornost.

Později se technologie o něco vylepšila na svém designu a člověk tedy vzduchovo bublinu nejen pocítil při pohodlnější chůzi, ale nově ji mohl i pozorovat (průsvitný materiál). A kdo vlastně s tímto nápadem přišel? Byl to Tinker Hatfield. Zajímavé je, že inspiraci pro tyto revoluční boty, které mají velkou oblibu i dnes především v takzvané Street módě, získal v Paříži. Konkrétně v kulturním centru Pompidon, jedná se o budovu, která prosklená tudíž jde dobře vidět její konstrukce.

Styl a pohodlí

Nike Air Max 1 jsou tenisky zároveň se sportovním ale i moderním stylem. Jistě vás zaujme již zmíněná vzduchová kapsle nebo hojná perforace. Mezi designové detaily můžeme zařadit jemné prosívání, které spojuje jednotlivé části a samozřejmě logo Nike, které najdete na vnitřní i vnější straně. Dále i na jazyku a patě. Nemusíte se bát, že byste si nevybrali z barevných kombinací, protože těch je opravdu mnoho. Jistě najdete jednoduše kombinovatelné kousky ke sportovnímu oblečení, k džínům nebo i sukni. Jestliže toužíte po něčem netradičním, tak najdete i spoustu kousků se zajímavými vzory, či neobvyklými kombinacemi barev, kterých si každý dozajista všimne. Popřípadě si můžete připlatit za customizaci a nechat si dotvořit design bot podle vlastních představ.

Po důkladném rozchození nových bot, je určitě už nebudete chtít vyměnit za jiné. Odmění se vám celodenní pohodlností, a to i při aktivním sportování. Uvnitř najdete kvalitní vložku do bot.


 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Velkoobchod s oblečením Ten z vás, kdo se alespoň trochu vyzná v internetovém světě, mi dá jistě... více ...
​Pánské hodinky – doplněk, který zlepšuje image Moderní muž nepotřebuje hodinky pouze k tomu, aby zjistil, kolik je hodin. Jistě... více ...
​Studium MBA vás posune v kariéře i podnikání Stále více manažerů se zajímá o další profesní vzdělání prostřednictvím... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: