Více informací
Čtení

​Plastové nádobí


​Plastové nádobí Když se vám řekne plastové nádobí, co si představíte? Obyčejné kelímky na pití, měkké tácky, které jsou vyrobeny z nekvalitního měkkého plastu? Co třeba „otevřít oči“ a představit si kvalitní plastové nádobí, které je vyrobeno z nejkvalitnějších materiálů, moderní technologií, která splňuje ta nejpřísnější kritéria potravinářských norem? Plastové krabičky, dózy, boxíky apod. Nepřeberné množství barev a využití. Jdeme na to!

Svačinové boxy
Jeden z bestsellerů mezi boxy jsou boxy na svačinu nebo oběd, které jsou nejen praktické, ale spousta firem jej využívá i na propagační účely, na reklamní potisk. Vybrat si můžete z různých tvarů a barev. V nabídce jsou jak klasické obdélníkové a čtvercové boxy, tak i menší boxy na školní svačiny, speciální box na banán, krabička na svačinu s oddělenou přepážkou apod.
Svačinové boxy jsou součástí každého všedního dne a to nejen u dětí a studentů. Stále více lidí si nosí svačiny a obědy do práce. Udělejte si svačinu nebo oběd hezčí a chutnější! Rozdělení v barvě zaručeně ocení nejen děti, ale i vy, stejně tak i jednoduché zavírání. Další výhodou je možnost mytí plastových boxů v myčce, aniž by změnily svůj tvar nebo barvu.
 
Specialista na českém trhu
Firma Elasto form Bohemia s.r.o. působí na trhu 3D reklamy již od roku 1992, tj. 30 let. Je členem mezinárodní organizace velkoobchod a výrobců reklamních a dárkových předmětů PSI. Společnost disponuje certifikátem ISO 9001:2015.
Firma je dceřinou společností německé firmy elasto GmbH & Co. KG, která patří k největším výrobcům 3D reklamy v Evropě. Další dceřiné společnosti se stejným oborem činnosti jsou v rámci Evropy dále ve Švýcarsku, Francii, Nizozemí a Polsku. Podpora importu je realizována z poboček Hong Kong, Shanghai a Ningbo. Máte doma nějaké produkty z této firmy? Schválně se podívejte.
 
Kelímky na více použití
Obyčejným plastovým kelímkům na jedno použití už dávno odzvonilo. Jistě mi dáte za pravdu, že není pěkný pohled na poházené plastové kelímky např. po pouti nebo hudebním festivalu. Rozhodně to není pěkný pohled, ale zejména to není dobré pro životní prostředí. Snažme se chránit přírodu. Ať už plánujete velkou letní akci nebo jen narozeninovou oslavu, pořiďte si k tomu opakovaně použitelné kelímky. Zdravotně nezávadný materiál, který je na jejich výrobu použit, vydrží mnoho použití a na konci své životnosti jsou tyto kelímky recyklovatelné. Vybrat si můžete z různých materiálů a objemů. Ty cenově nejpřijatelnější jsou vratné kelímky vyrobené z recyklovatelného polypropylenu. Šetrnější variantou k životnímu prostředí je pak řada z bioplastu DoltGreen nebo kelímky z Bio-cirkulárního materiálu ISCC. Žádné kelímky neobsahují nebezpečné ftaláty nebo změkčovadla.
Na tyto typy kelímků lze umístit reklamní potisk, jistě jste se s nimi setkali např. na pouti, v ZOO, no řekněte sami, znáte je?

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: