Více informací
Čtení

​Originální a vtipné dárky


​Originální a vtipné dárky Legrace, srandy a vtipů není nikdy dost. To mi dáte určitě za pravdu. Vždyť co je lepší, když se se svými přáteli a rodinou zasmějete? Vtipné dárky můžete darovat kamarádům, k narozeninám, k svátku, k výročí, k Vánocům, jen tak anebo i k blížícímu se Valentýnu. Existuje celá řada legračních dárků, které potěší a pobaví zároveň. Pojďme se společně na nějaké podívat.
 
Darujte vtipnou maličkost
Už dost okoukaných dárků, mez, které patří bonboniéry, kytky, ponožky nebo nějaká kosmetika. Zvolte netradiční dárky! Představíme vám pár tipů vtipných dárků, které potěší. Vymyslet originální dárek je mnohdy opravu „umění“. Dárek, kterým neurazíte, rozveselíte nejen obdarovaného. Jdeme na to, pohodlně se usaďte, vybíráme!
 
Ženě darujte úsměv
Máme pro vás tip na vtipný dárek, který na sto procent pozdvihne koutky úst u každé dámy a babičky. Patří mezi milovnice horkých čajů nebo dobré kávy? Neváhejte ani chvíli a pořiďte jí hrneček s vlastním potiskem. Za pár minut si vytvoříte přesně podle vašich představ. Fotografii, zábavný obrázek, vlastní text, nebo slova, která víte, že danou ženu potěší.
Jeli obdarovaná romantická duše, která si píše deník nebo si život bez deníků nedokáže představit, vytvořte jí personalizovaný zápisník s vtipným mottem.
 
U dárků pro muže pusťte uzdu fantazii
Chcete na oslavě vytáhnout eso z rukávu? Pokud partnerovi, tatínkovi, kolegovi v práci nebo dědečkovi k narozeninám koupíte hrací karty s vlastním potiskem, zabodujete. Sklidíte obdiv, úspěch a u starší generace mužů možná zahřejete i u srdce. 32 vtipných fotek nebo rodinných záběrů jsou to nejlepší.
A co dál? Muže od malička lákají auta, pokud navíc víte, že obdarovaný má smysl pro humor, vyzkoušejte SPZ s vlastním potiskem. Text je jen na vás – přezdívka, datum narození, jméno apod.
 
Dárky pro dospěláky
Mezi zábavné dárky pro dospěláky nebo kolegy do práce patří např. podložka pod myš s potiskem, kalendáře s vlastními fotkami, USB klíčenka s vlastním gravírem, podsedák s potiskem a mnoho dalších.
 
https://www.dareckyodsrdce.cz/blog/nejlepsi-tipy-na-vtipne-narozeninove-darky-inspirujte-se
Hračky a oblečení patří mezi typické dárky pro děti. Při oslavě nezapomeňte na dort, svíčky a dva originální vtipné dárky. Bryndák s potiskem nebo popisem, který rozveselí nejen maminku s tatínkem, ale i okolí. Navíc je skvělou památkou pro miminko i po několika letech. Co třeba vtipná fotka s grimasou? Stejně tak úžasné je dětské body s potiskem či trefnou hláškou. Obdarujte takovým dárkem miminko anebo novopečenou maminku.
 
Vtipných a originálních dárků existuje celá řada. Nechte se inspirovat.
Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Klimatizace vám zpříjemní horké dny Být v příjemném prostředí i během parných dnů, je k nezaplacení. Ve... více ...
​​Křížovky nejen na cesty Ať už plánujete strávit dovolenou kdekoliv, mohly by vám přijít vhod jedny skvělé... více ...
Léto a prázdniny v lázních Proč si pro wellness odpočinek vybrat právě lázně v České republice? Česko je... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: