Více informací
Čtení

​Cena zlata vyzívá k jeho nákupu! Investujte do zlata právě teď!


​Cena zlata vyzívá k jeho nákupu! Investujte do zlata právě teď!  Letošní rok se bohužel otřásá v základech a téměř každý z nás začíná mít obavy, co bude dál. Epidemie koronaviru vypukla již v roce 2019 v Číně, ale nikdo si nemyslel, že to bude mít i pro nás v Čechách takové následky. Již v prvním čtvrtletí tato pandemie poznamenala život snad ve všech zemích. Uzavřeli se hranice, začali se masivně nosit roušky a respirátory, omezila se doprava a i mezilidské kontakty, a mnoho dalších opatření.
 
Pandemie Covid – 19
Opatření, která souvisí s pandemií koronaviru, se podepsala na psychice lidí, na jejich běžných životech, na současný stav firem a také na celkový vývoj trhu. Výrazný pokles tržeb, prodeje a příjmů jako takových. Bohužel musím konstatovat, že stoupl počet lidí ohrožených chudobou. Máme za sebou první vlnu koronaviru a v současné době se musíme umět „poprat“ i s tzv. druhou vlnou, která zasáhla Českou republiku v těch nejhorších číslech. V současné době spadáme na nejhorší příčky žebříčku nejvíce zasaženou oblastí. Je tedy nejvyšší čas přemýšlet nad tím, do čeho investovat, aby vaše našetřené peníze nepřišly vniveč. Slyšeli jste o možnosti nákupu zlata? Právě teď je ta nejlepší a nejpříznivější doba jeho nákupu.
 
Zlato
Spolehlivý prostředek, jak zajistit finanční prostředky v době krize, je investice do zlata. Pokud máte doma zlaté slitky nebo zlaté mince, nemusíte se obávat ekonomických krizí, ani pádu měn. Nemějte obavy, ekonomika se zase jednou zotaví a za zlato získáte více peněz, nebo novou měnu.
Je dobré vědět, že zlato nakupují stále více i drobní investoři a velcí hráči na trhu rapidně zvyšují podíl zlata ve svém portfoliu. Nakupujte zlato ve větším objemu.
 
Cena zlata
Cena zlata je stále výhodná, dokonce v těchto dnech ještě zaznamenala krátkodobý pokles. Za běžných okolností si jako zkušený investor dokážete udržet 5 – 10 % majetku. Na stránkách zlata-mine.cz jsou největší zásoby investičního zlata ve formě švýcarských zlatých cihliček a zlatých mincí v České republice a na Slovensku. Tento e-shop je na trhu již 17 let a zásobuje zlatem spolehlivě 60 tisíc klientů. S jeho nabídkou se stojí za to seznámit.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: