Více informací
Cestování

Dovolená Bulharsko


Dovolená Bulharsko Každý by se jistě rád podíval k moři. Někdy se ceny zájezdů zdají být abnormálně vysoké. Pokud hodláte vybírat dovolenou za hranicemi České republiky právě teď, pomůžeme vám s výběrem. Víme kam! Vycestovat můžete s celou rodinou a to klidně hned zítra. Dopřejte si příjemnou, odpočinkovou a nezapomenutelnou dovolenou. Kam? Slunné Bulharsko je to pravé.
 
Proč vycestovat do Bulharska?
Bulharsko je považováno za velice oblíbenou destinaci, i když se jedná o poměrně laciný kraj. Tohle na té zemi mají turisté opravdu rádi – levné věci a příjemné nákupy. Samozřejmě se nejedná jen o tento důvod. Bulharsko všem svým návštěvníkům nabízí překrásně čisté moře, písečné pláže, nádhernou subtropickou krajinu a malebná městečka. Milovníci jídla a pití navíc ocení bohatou a pestrou kuchyni.
 
Levné nákupy          
Nakupovat v Bulharsku se vyplatí. Možná stojí za otázku, co zde není laciné? V první řadě vás jistě nadchne levné ubytování, které v této zemi snadno seženete. Na každém rohu se nachází menší penziony, hotely nebo apartmány, které vám za pár korun nabídnou nocleh se snídaní nebo s polopenzí.
Dalším bodem, kde výrazně ušetříte, je jídlo. Možná jste se doposud na dovolených omezovali a to právě v jídle. Třeba jste si i vozili jídlo svoje. V Bulharsku už nemusíte, naopak, budete povolovat knoflíky u kalhot, aby se vám do břicha více vešlo. Obědy a večeře v restauracích, dezerty, zmrzliny a lahůdky v cukrárnách si můžete dovolit každý den.
Jen pro představu, jedna porce zmrzliny vás vyjde na cca 10,- Kč.
Dámy, teď něco pro vás. Laciné jsou mimo jiné i oděvy, obuv a nejrůznější doplňky. Za „hubičku“ jsou také služby jako manikúra, pedikúra, masáže a kadeřnictví.
Dovolená Bulharsko je ta nejlepší, vzpomínky se vám vryjí do paměti a budete se každý rok rádi vracet.
 
Letoviska
Bulharsko dovolená s CPA travel je ta nejlepší. Vyrazit můžete na různá letoviska. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější destinace patří Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Sozopol, Pomorie, Černomorec, Pirin nebo Rila.
Černé moře láká každý rok turisty na široké, rozsáhlé a táhlé písečné pláže. Pokud toužíte během vaší dovolené vidět i něco víc, má pro vás Bulharskou celou řadu různých historických památek.


Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: