Více informací
Cestování

Dovolená Bulharsko


Dovolená Bulharsko Každý by se jistě rád podíval k moři. Někdy se ceny zájezdů zdají být abnormálně vysoké. Pokud hodláte vybírat dovolenou za hranicemi České republiky právě teď, pomůžeme vám s výběrem. Víme kam! Vycestovat můžete s celou rodinou a to klidně hned zítra. Dopřejte si příjemnou, odpočinkovou a nezapomenutelnou dovolenou. Kam? Slunné Bulharsko je to pravé.
 
Proč vycestovat do Bulharska?
Bulharsko je považováno za velice oblíbenou destinaci, i když se jedná o poměrně laciný kraj. Tohle na té zemi mají turisté opravdu rádi – levné věci a příjemné nákupy. Samozřejmě se nejedná jen o tento důvod. Bulharsko všem svým návštěvníkům nabízí překrásně čisté moře, písečné pláže, nádhernou subtropickou krajinu a malebná městečka. Milovníci jídla a pití navíc ocení bohatou a pestrou kuchyni.
 
Levné nákupy          
Nakupovat v Bulharsku se vyplatí. Možná stojí za otázku, co zde není laciné? V první řadě vás jistě nadchne levné ubytování, které v této zemi snadno seženete. Na každém rohu se nachází menší penziony, hotely nebo apartmány, které vám za pár korun nabídnou nocleh se snídaní nebo s polopenzí.
Dalším bodem, kde výrazně ušetříte, je jídlo. Možná jste se doposud na dovolených omezovali a to právě v jídle. Třeba jste si i vozili jídlo svoje. V Bulharsku už nemusíte, naopak, budete povolovat knoflíky u kalhot, aby se vám do břicha více vešlo. Obědy a večeře v restauracích, dezerty, zmrzliny a lahůdky v cukrárnách si můžete dovolit každý den.
Jen pro představu, jedna porce zmrzliny vás vyjde na cca 10,- Kč.
Dámy, teď něco pro vás. Laciné jsou mimo jiné i oděvy, obuv a nejrůznější doplňky. Za „hubičku“ jsou také služby jako manikúra, pedikúra, masáže a kadeřnictví.
Dovolená Bulharsko je ta nejlepší, vzpomínky se vám vryjí do paměti a budete se každý rok rádi vracet.
 
Letoviska
Bulharsko dovolená s CPA travel je ta nejlepší. Vyrazit můžete na různá letoviska. Mezi nejznámější a nejnavštěvovanější destinace patří Slunečné pobřeží, Zlaté písky, Sozopol, Pomorie, Černomorec, Pirin nebo Rila.
Černé moře láká každý rok turisty na široké, rozsáhlé a táhlé písečné pláže. Pokud toužíte během vaší dovolené vidět i něco víc, má pro vás Bulharskou celou řadu různých historických památek.


Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vánoce 2020 - dočkáme se elegance i tradičních barev Letošní rok se vrátíme k tradicím. Objevíme kouzlo kombinací červené a zlaté... více ...
​Tvoříme s laminovačkou Laminovací přístroj neboli laminovačka je praktickým pomocníkem v kanceláři i... více ...
​Polévkovar s mixérem – perfektní pomocník do kuchyně! Říkáte si, že někdy u vás doma nastane čas, kdy byste si nejradši obstarali... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: