Více informací
Cestování

Poznávací zájezdy – široká nabídka poznávacích zájezdů


Poznávací zájezdy – široká nabídka poznávacích zájezdů Vydejte se za teplem, sluncem, romantikou, historií, zábavou a překrásnou krajinou. Země, o kterých bude řeč, se každoročně „zaplavují“ turisty, mají totiž opravdu co nabídnout. Velmi oblíbené jsou zájezdy k moři, do hor, ale také poznávací zájezdy. V každé zemi je totiž stále co objevovat. Že jste v Norsku, Itálii nebo ve Francii ještě nebyli? Přečtěte si následující řádky, možná vám pomohou vybrat několikadenní zájezd za poznáním v zemi, která vás láká nejvíce.
 
Pro zamilované dvojice
Poznávací zájezd do Francie bude nejvíce vyhovovat zamilovaným dvojicím, ale samozřejmě i celým rodinám, lidem středního věku, skupinkám přátel apod. Cítíte tu vůni tymiánu, levandule, chuť lahodného vína či šampaňského, dokážete si představit romantickou procházku okolo řeky Rhony a Seiny, překrásné zámky na Loiře, líbezné pláže … Vysněný zájezd do Francie za výbornou cenu může být váš. Kromě honosné a poetické Paříže doporučuji za vidění i Versailles s jeho zahrady. Každý z vás si může vybrat zájezd ušitý přímo na míru.

Temperamentní země
Průzračné moře, historické památky, Benátky, Řím, sluncem provoněný vzduch, temperamentní Italové, vynikající pizza a nekonečně dlouhé noci … Italové ví, jak se žije a i vás to naučí. Jestliže se právě rozhodujete, kam se letošní rok podíváte, Itálie je místo, které neleží tak daleko od našich hranic a přesto dokáže nabídnout zcela odlišnou kulturu. Kdo v Itálii nebyl, jako by neexistoval. Poznávací zájezd do Říma je nejoblíbenějším zájezdem. V Itálii je každé město jiné a v každém z nich je celá řada památek a zajímavostí. V Římě se celý den můžete procházet, posedávat v kavárnách, restauracích, kochat se typickými úzkými uličkami a vyfotit si krásné historické památky.
 


Nejkrásnější severská země
Největšího norského jezera a fjordy, proslulá Stěnu trollů, kouzelné souostroví Lofoty a Vesterály, to je jen nepatrná část toho, co můžete vidět v Norsku. Poznávací zájezd Norsko vás osloví svou rozmanitostí a krásou své krajiny. Rozlehlé hory, překrásná a snová údolí, ledovce, jezera, vodopády, národní parky a klid, takové je Norsko – ráj na zemi. Pokud toužíte spíše po klidném zájezdu, odpočinout si od městského ruchu, Norsko je to pravé.
Jestliže vás příroda neláká a raději byste přeci jenom dali předost městu před krajinou, zajímavé je hlavní město Oslo, Lillehammer, Trondheim a v neposlední řadě rybářské město Bergen.
 
Díky poznávacím zájezdům se vaše dovolená promění v nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho a rádi vzpomínat.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: