Více informací
Cestování

​Zimní dovolená ve střední Evropě


​Zimní dovolená ve střední Evropě Někdo preferuje dovolenou v tuzemsku, jiný má chuť vyzkoušet zimní radovánky v zahraničí. Zima je v plném proudu a přináší s sebou celou řadu zimních radovánek. Jen si pojďme užít cestování a vydejme se na zimní dovolenou po Evropě.
 
Dovolená na horách
Každý rok navštíví české a zahraniční hory celá řada nadšenců lyžování, ale i rodin s dětmi, kteří si chtějí užít zimní zábavu. Jen si představte lyžovaní, koulování, sáňkování, bobování, zimní turistika nebo posezení s přáteli u svařáku. Než se ovšem na hory vydáte, nezapomeňte si včas vybrat hotely a ubytování na Hotely.cz. Budete mile překvapeni z pestré nabídky hotelů.
Pokud nechcete za ubytování v Čechách a celkový pobyt na horách utratit všechny vaše úspory, doporučuji se vydat co do nejbližší vzdálenosti. Jste-li z Liberce, pak není nic jednoduššího, než se vydat do Jizerských hor, Krkonoš a vyhledat hotely v Liberci a okolí. Naopak Jihočeši se mohou vydat na Šumavu a Moraváci mohou zavítat do Beskyd. Střední Evropa doslova praská ve švech s nabídkou hezkých hor.
 
Ski Areál Jáchymov
Kdo zná Jáchymov, jistě mi dá za pravdu, že toto malé lázeňské město v okrese Karlovy Vary nabízí nejen spa pobyty, ale také sportovní vyžití v areálu Náprava. V Krušných horách máte možnost vystoupat do nadmořské výšky 800 až 930 metrů nad moře. Lyžařské středisko má k dispozici tři tratě různých obtížností. Pokud letošní zimu nebude moc sněhu, nemusíte mít strach, sjezdovky jsou pravidelně upravovány a zasněžovány. Tento ski areál je perfektní i pro rodiny s dětmi. Můžete využít např. lyžařskou školu, noční lyžování, klasické standardní služby, půjčení lyží apod.
Co se týká ubytování, doporučuji vybrat hotely v Jáchymově přímo vám na míru. Např. Spa Complex Curie Jáchymov, turistickou ubytovnu Na Sluníčku, horský hotel M&M, pension Dalibor a mnoho dalších.
 
Cesta z Brna
Horský masiv Kralického Sněžníku a Štvanice se nachází dvě a půl hodiny z Prahy a pouze dvě hodiny z Brna. Lokalita pro sport, relax, lyžovaní a pobyt v horském území. Zimní středisko Kraličák je ideálním místem pro výuku a trénování lyžování. Cca 10 km sjezdovek, které využijí nejen lyžaři, ale take snowboardisti. 70 km běžeckých tras, sjezdovky, vleky, lanovky, umělé zasněžování atd.
Tak jako je pestrá nabídka zimních radovánek, je pestrá i nabídka hotely v Kralickém Snežníku.
 
Zima je nejlepší na horách. Vyberte si místo, kam byste se chtěli podívat a užít si zimních radovánek.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: