Více informací
Cestování

​Nezapomenutelný wellness v Praze


​Nezapomenutelný wellness v Praze Na příjemný, odpočinkový a relaxační wellness zážitek by měl čas od času vyrazit každý. V dnešní uspěchané době, kdy syndrom vyhoření není cizím pojmem, není od věci, naučit se uvolnit, přijít na jiné myšlenky a odbourat stres. Naučte se pravidelně relaxovat, a to i v případě, že žijete v rušném městě, jako je Praha. Vydejte se do světa nezapomenutelného odpočinku. 
 
Prvotřídní péče o vaše tělo
Kdo by si nechtěl jednou za čas odpočinout a „vyčistit“ hlavu? Nechat se hýčkat a pečovat o své tělo je snem snad každého z nás. I vy si můžete tento komfort dovolit. Jedinečné wellness v srdci Karlína, které zaručuje maximální pohodlí a soukromí. Zapomeňte na okolní svět, masáže Praha 8 vám pomohou odložit veškeré starosti a únavu. Zharmonizujte si tělo i duši - sauna, masáž, vířivka nebo rituály.
 
Masáže
Příjemné doteky, které léčí, uvolňují a konejší. Zvolit můžete částečnou masáž, při které si příjemně odpočinete a ulevíte od případné bolesti. Délka masáže trvá 30 minut.

Šedesáti pěti minutová reflexní masáž nohou odstraňuje nejen symptomy, ale i příčiny. Reflexní terapie ploskou nohou je velice oblíbená masáž a navíc jednotlivé body na ploše chodidla korespondují s vašimi orgány a částmi těla. I vy můžete libovolnou část těla ovlivnit tlakem na různě velké plošky či body umístěné na prstech, plosce, nártech či okolí kotníků. Příjemný tlak a hlazení těchto bodů vám může cíleně vyléčit příslušný orgán nebo část těla.

Lymfatická masáž, při které dochází k odstraňování škodlivin z těla, regeneraci organismu, zjemňování pórů, vyplňování vrásek a povzbuzování imunity trvá šedesát pět minut. Tento typ masáže je vhodný pro lidi, kteří trpí častými bolestmi hlavy, únavou, únavou a zhoršenou imunitou.
Breussova masáž není zas tak moc známá, doporučuje se pro ty jedince, kteří si potrpí na jemnost a citlivost v oblasti páteře. Bezbolestné uvolnění meziobratlových plotének a nervů.

Masáž s lávovými kameny neboli Hot stones je exklusivní terapie, která využívá, jak už sám název napovídá, horké přírodní kameny. Povrchem těchto lávových kamenů je masírováno celé tělo. V kombinaci aromatických olejů mají vysoký terapeutický a relaxační účinek.

Relaxační masáž uleví od stresu a napětí, a dodá vám energii. Při této masáži dochází k prokrvení svalů a vazivového aparátu, zrychlení látkové výměny a vyloučení odpadních látek z těla.
Rezervujte si masáž včas na https://www.satorispa.cz/masaze/relaxacni-masaz. Otvírací doba od pondělí do pátku od 10:00 – 22:00 hod. Těšíme se na vás.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: