Více informací
Cestování

Špindlerův Mlýn v Krkonoších


Špindlerův Mlýn v Krkonoších  Jezdíte rádi do hor a chcete zavítat právě do Krkonoš? Špindlerův Mlýn je ideální místo nejen pro milovníky krásné krajiny, přírody a historie, ale také sportu a jiných aktivit. Nejznámější zimní středisko u nás láká turisty i v letním období.
 
Relaxační zážitky
V zimě vyhledávají turisti tuto lokalitu pro sjezdové lyžování, běžky a snowboarding. Špindlerův Mlýn se pyšní několika lyžařskými sjezdovky v různých obtížnostech. Samozřejmostí je i umělé zasněžování, pokud je potřeba, lanové dráhy a vleky. Kromě lyžování zde můžete využít i jiné aktivity a relaxační zážitky, které nabízejí místní hotely. Co třeba si zahrát tenis, squash nebo bowling? Zaplavat si ve vyhřátém bazénu nebo si zformovat tělo ve fitness centru, zarelaxovat v sauně apod.?
V jarních a letních měsících láká tato oblast turistikou, cyklistikou, raftingem, plaváním, rybařením atd. I mladší generace si přijde na své. Mohou se doslova vyřádit v aquaparku s tobogány, projet v divoké řece, zažít vlnobití… nevšední zážitek prožijí i v projížďce na bobové dráze.
 
Kde se ubytovat?
V samém srdci Krkonoš, tedy ve Špindlerově Mlýně se nachází moderní penzion Karolína, který nabízí komfortní ubytování v několika různě velkých apartmánech a pokojích. Ideální místo pro jednotlivce, páry a rodiny. Dvoulůžkové pokoje nebo apartmány s kuchyní pro dvě až šest osob.
K dispozici je ubytování se snídaní, polopenzi nebo s plnou penzí. Kromě ubytování nabízí Penzion Karolína restauraci s letní terasou, kde si můžete vybrat z široké nabídky pokrmů a nápojů. Na své dovolené si tak nemusíte lámat hlavu nad tím, co vařit a kde se najíst.
Ubytování Špindlerův Mlýn nadchne i díky své poloze, neboť v nepatrné blízkosti se nachází aquapark, tenisové kurty a haly, golfové hřiště, bobová dráha, provazové centru a dětské hřiště. Vaše děti se nudit určitě nebudou. Pro příznivce jízdy na koni se nachází cca 5 km od ubytování koňská farma. Jen si představte krásku Krkonoš z koňského sedla.
Chcete zažít opravdový adrenalin? V okolí penzionu Karolína to lze snadno. Co třeba si zaletět padákem.Hory
Hory a zejména Krkonoše dominují dlouhé roky mezi dovolenými. Pobyty na horách jsou srovnatelné s pobyty u moře. Rezervujte si ubytování včas. Penzion ve Špindlerově Mlýně si můžete prohlédnout online a ihned zarezervovat. Výhodou je 10% sleva při přímé rezervaci.
Nádherná příroda, čistý vzduch, stylové a komfortní ubytování s úžasným zázemím.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Můžou slepice zbytky z kuchyně a co jim rozhodně nedávat Máte doma slepice a přemýšlíte, jestli jim můžete přidávat k běžné stravě... více ...
VTC nabízí široký výběr pomůcek pro tvořivé ručičky VTC a.s. je největší velkoobchod s kvalitní českou a evropskou textilní galanterií.... více ...
S jakými ptáky se na jaře setkáte v zahradě nejčastěji Kdy začíná jaro? Oficiálně prvním jarním dnem, který je určen astronomickým... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: