Více informací
Cestování

​Na zimu do lázní


​Na zimu do lázní Zima je v plném proudu a možná přemýšlíte, kam se podívat po České republice, abyste viděli nejen nová zajímavá místa, ale zároveň potěšili tělo i ducha. Pokud milujete přírodu, rádi se procházíte po kolonádě nebo milujete relaxaci v teplé vodě, sauny a rádi si hýčkáte své tělo, české lázně jsou pro vás to pravé. Byli jste už někdy v lázních? Nebo nevíte, co si pod takovou dovolenou máte představit?
 
Krkonoše – Jánské lázně
Jedno z nejkrásnějších městeček a lázeňských středisek v Krkonoších jsou bezpochyby Jánské lázně, kde můžete strávit několik dnů plné relaxace, odpočinku a klidu. Lázně se nachází v okrese Trutnov v Královéhradeckém kraji. Jestliže jste navíc milovníci sněhu a zimních sportů, tato destinace je pro vás absolutní top. Jánské lázně se totiž proslavily také díky výborným podmínkám pro lyžaře. Zhruba před tisícem let byl v lázních objeven termální pramen a už v druhé polovině 17. století zde vyrostla první lázeňská budova, kde se až do dnešní doby léčí hlavně problémy spojené s nervovou soustavou, choroby pohybového aparátu a dokonce i kožní onemocnění. Vybrat si můžete např. léčebnou tělesnou výchovu, fyzikální terapii, balneoterapii a ergoterapii.
Jánské lázně mají k dispozici dva prameny – Červený a Janův. Menší bazény naplněné termální vodou, vířivé, perličkové a uhličité koupele nebo tzv. skotské střiky. K dispozici je také velký bazén, který je samozřejmě plný termální vody a je k dispozici na volné plavání a oddechový aqua aerobic.
Zimní pobyt v těchto lázní si zamilují nejen dospělí, ale také děti.


 
Zima ve Františkových lázních
Zima ve Františkových lázních vám opravdu nebude. Zájem o lázeňské pobyty s hřejivými koupelemi a příjemnými masážemi neustále stoupá. Pobyt je zcela jiný než v letním období, řekla bych spíše takový pokojnější a komornější. Pokud mi nevěříte, zkuste si ho prožít po svém i vy. Lázeňské procedury jsou opravdu hojné, ale i tak budete mít vždy čas na dobrou kávu, jídlo a malebnou procházku.
Františkovy lázně jsou proslulé svými léčivými prameny, které jsou vhodné zejména při léčení urologických potíží, látkové výměny, trávicího traktu a pohybového ústrojí.
 
Pojďte si užít zimní radovánky po svém. Teplá voda, úžasné procházky, relax, klid a pohoda. Co třeba zarezervovat zimní pobyt v lázních a oslavit tak příchod Nového roku?

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Ekologická likvidace vozidel Dojelo vám vaše auto definitivně? Stalo se zcela nepojízdným? Jak se lidově říká,... více ...
​Velikonoce v lázních Dokonalý odpočinek v lázeňských rezortech vám na letošní Velikonoce nesmí... více ...
​Stylové záclony a závěsy Záclony a závěsy mají od nepaměti zejména praktickou funkci. Máme tím na mysli... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: