Více informací
Bydlení

​Jaro na zahradě


​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na zahradu, být sami s knížkou, nebo si naopak rádi užíváte společnost přátel a grilování? Bez pěkného a pohodlného posezení by to nebylo to „pravé ořechové“. Poradíme vám, jaký nábytek na zahradu je ten pravý.
 
Zahradní nábytek
Zahradní nábytek bývá mnohdy středobodem terasy nebo dokonce i celé velké zahrady. Je proto důležité zvolit nejen vhodný design a materiál, ale také vhodnou velikost. Jistě předpokládáte, že vám tento nábytek bude dělat společníka řadu let, proto zvolte opravdu vysoce kvalitní materiál. Masivní a odolné exotické dřevo, např. eukalyptus nebo týk se v posledních letech stal velmi oblíbený.
 
Eukalyptus nebo týk?
Tropický eukalyptus má poměrně tvrdé a odolné dřevo, které je přitom lehké a perfektně odolává povětrnostním vlivům. Poradí si dokonce i s kyselým deštěm, který se stal nepřítelem všech zahrádkářů. Vyniká nejen barevnou stálostí, ale také svým medovým zbarvením s lehkým nádechem červené barvy.
Týkové dřevo je výjimečně pevné, trvanlivé a opravdu maximálně bytelné. Pokud bude váš zahradní nábytek vystaven celoročně povětrnostním vlivům, s týkem máte vyhráno. Odolává střídání teplot, slunečnímu záření, vlhku, kyselým dešťům a dokonce i škůdcům. Doporučuji ho ošetřovat vhodným oleje pro daný typ dřeva, aby nedocházelo ke změně barvy.


 
Moderní a čistý design
Pokud dáváte přednost moderním kouskům, čistému designu a jednodušším liniím, zvolte nábytek ze slitiny hliníku a mědi. Nábytek je stabilní, pevný s nízkou hmotností. Jestliže si pořídíte nábytek s dekorativním tahokovem, můžete jej díky speciální povrchové úpravě ponechat celoročně venku. Tento povrch nevybledne a je téměř bezúdržbový.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: