Více informací
Bydlení

Zahradní domky a dětské domečky


Zahradní domky a dětské domečky Zahradní domky a dětské domečky
 
Máte rodinný domek nebo zahradu? Měly byste se snažit tento prostor využít na maximum. Často tak oceníte možnost postavit si zahradní domek na nářadí, k ubytování, posezení apod. A aby se nezapomínalo ani na ty nejmenší, lze jim postavit dětský domeček - království pro malé i větší děti. Jistě i vy občas zavzpomínáte na dětství, kdy jste byli ještě malí. Život byl nekončící hrou, velkou fantazií a přáním být jako moji rodiče. Ano, je to tak, děti touží být dospělými a naopak, když vyrostou, chtějí být alespoň na chvíli zase dětmi.
 
Domek pro mámu, pro tátu a pro prcka
Děti chtějí být jako jejich rodiče anebo s nimi trávit i volné chvíle. Hra na maminku a na tatínka ve vlastním domečku je nejčastější hrou u malých dětí. Uvařit si z vody a písku lahodnou „kávu“, ukrývat se před deštěm apod. je nejlepší zábavou pro děti. Současný trh s venkovními hračkami pro děti doslova praská ve švu s nabídkou dětských domečku ze dřeva, plastu, s doplňky, zařízením a vybavením. Co víc si děti mohou přát? Možná dětské hřiště se skvělou zábavou. A proč ne? Dětské hřiště a skluzavky mohou být vybudovány z různých sestav. Navíc jednotlivé herní prvky můžete dokupovat postupně.  
 
Dětské hřiště
Dětské hřiště Herold se řadí k nejvariabilnějším dětským hřištím, které vyniká dlouholetou životností. Jak by se vám líbilo nainstalovat na zahradě hřiště s provazovým žebříkem, houpačkou, skluzavkou, šplhacím lanem nebo tyčí a jiných prvků? Některé hřiště mají v nabídce volant, dalekohled, baby sedák, pískoviště, tabuli atd. Oceníte bohatou variabilitu, onu zmíněnou životnost a maximálně bezpečné prvky. I když je nabídka dětských hřišť bohatá, vybírejte hlavně tak, aby na prvním místě byla vždy bezpečnost malých uživatelů.
Valná většina zahradních domků je postavena ze dřeva. Zde koupíte domky Herold - kvalitní domky pro děti a dospělé.
 
Domky pro dospělé
Domek místo kůlny? Ano, na tom není nic divného. Menší modely poslouží jako místo ke skladování nářadí, zahradní techniky a jiných věcí, které jsou vhodné uchovávat raději mimo obytný dům. Před tím, než si domek pořídíte, je nutné zvážit, zdali se vám nevyplatí pořídit domek o něco větší, než právě teď potřebujete. Některé domky mohou mít např. i praktický přístřešek a to nejen na posezení, ale např. ke složení dřeva. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Pavlík napsal:
10.08.2017 14:00:20
Moc pěkné domečky na zahradu. Pro tátu bych ale volil spíše nějaký domek na nářadí, ve kterém si může něco menšího kutit, občas se do něj schovat, nebo ho požívat pro uložení nářadí a zahradní techniky.

Mohlo by vás zajímat


Vánoce 2020 - dočkáme se elegance i tradičních barev Letošní rok se vrátíme k tradicím. Objevíme kouzlo kombinací červené a zlaté... více ...
​Tvoříme s laminovačkou Laminovací přístroj neboli laminovačka je praktickým pomocníkem v kanceláři i... více ...
​Polévkovar s mixérem – perfektní pomocník do kuchyně! Říkáte si, že někdy u vás doma nastane čas, kdy byste si nejradši obstarali... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: