Více informací
Bydlení

​Ruční kávovar s dárkem


Klíčová slova
kávovar, ruční kávovar, pražírna, káva, kafe
​Ruční kávovar s dárkem   Milujete kávu? Pokud ano, neváhejte a pořiďte si skvělý ruční kávovar. Proč? Nejen že je super, uděláte si z něj opravdu úžasnou kávu, ale navíc ušetříte. Akční cena kávovaru je 700 Kč a jako bonus dostanete cestovní tašku zdarma.
 
Aeropress
Ruční kávovary Aeropress – novinka v oblasti přípravy kávy. Udělejte si své kafíčko i na cestách. Kdekoliv a kdykoliv na něj dostanete chuť. Nebudete potřebovat nic jiného, jen kávu a vodu. Tolik oblíbený kávovar můžete mít i vy a navíc k němu dostat tašku zdarma.
Kávu si uděláte velice snadno. Příprava kávy v Aeropressu, jak už sám anglický název napovídá, probíhá vyvinutím tlaku na píst a po celou dobu extrakce je umletá káva v kontaktu s vodou, tzn., že se vám lahodná káva zkombinuje s vyrovnanou chutí. Jedná se o rychlou a velmi snadnou přípravu kávy. A co ocení zejména ženy, je snadné čištění a mytí Aeropressu.
 
Výhody kávovaru
Kávovar je celoplastový, tudíž není těžký, je tepelně odolný a jen tak se vám neponičí škrábanci. Můžete jej využít dvěma způsoby – jako doporučuje samotný výrobce, ale také např. obrácenou metodou. Další výhodou kávovaru je uvaření lahodné a pestřejší kávy. Chuť kávy podporujete aromatickými látkami, které se daným tlakem do kávy dostávají. Nemějte strach, že byste měli zrníčka kávy v šálku, nic takového. Díky papírovému filtru totiž dostanete tak průzračný a voňavý nápoj, o kterém se vám jen sní.
Zkuste si sami navolit hrubost mletí, podat dané množství kávy, zvolit teplotu vody a navolit také délku extrakce kávy, díky čemuž vyrobíte kávu vašich snů.


 
Jednu kávu, prosím

K podání voňavé a chutné kávě musíte mít Aeropress, upraženou kávu (cca 15-17 gramů), horkou vodu (cca 95°C), míchátko a šálek.
Do Aeropressu, přímo do plastového držáku sítka, dejte papírový filtr a následně zašroubujte. Položte kávovar na šálek, přidejte do něj kávu a horkou vodu, promíchejte a cca 10 sekund vyčkejte, poté vložte píst do kávovaru a plynulým tlakem protlačte kávu do šálku. Hotovo, můžete servírovat.
 
Chcete-li mít silnější kávu, zkuste jí namlít jemněji.
V případě příliš hořké kávy, namelte zrníčka hruběji.
V případě, že chcete mít takový skvělý a rychlý kávovar doma i vy a navíc k němu dostat perfektní dárek, neváhejte a objednejte si ruční kávovar Aeropress ještě dnes. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vánoce 2020 - dočkáme se elegance i tradičních barev Letošní rok se vrátíme k tradicím. Objevíme kouzlo kombinací červené a zlaté... více ...
​Tvoříme s laminovačkou Laminovací přístroj neboli laminovačka je praktickým pomocníkem v kanceláři i... více ...
​Polévkovar s mixérem – perfektní pomocník do kuchyně! Říkáte si, že někdy u vás doma nastane čas, kdy byste si nejradši obstarali... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: