Více informací
Bydlení

​Ruční kávovar s dárkem


Klíčová slova
kávovar, ruční kávovar, pražírna, káva, kafe
​Ruční kávovar s dárkem   Milujete kávu? Pokud ano, neváhejte a pořiďte si skvělý ruční kávovar. Proč? Nejen že je super, uděláte si z něj opravdu úžasnou kávu, ale navíc ušetříte. Akční cena kávovaru je 700 Kč a jako bonus dostanete cestovní tašku zdarma.
 
Aeropress
Ruční kávovary Aeropress – novinka v oblasti přípravy kávy. Udělejte si své kafíčko i na cestách. Kdekoliv a kdykoliv na něj dostanete chuť. Nebudete potřebovat nic jiného, jen kávu a vodu. Tolik oblíbený kávovar můžete mít i vy a navíc k němu dostat tašku zdarma.
Kávu si uděláte velice snadno. Příprava kávy v Aeropressu, jak už sám anglický název napovídá, probíhá vyvinutím tlaku na píst a po celou dobu extrakce je umletá káva v kontaktu s vodou, tzn., že se vám lahodná káva zkombinuje s vyrovnanou chutí. Jedná se o rychlou a velmi snadnou přípravu kávy. A co ocení zejména ženy, je snadné čištění a mytí Aeropressu.
 
Výhody kávovaru
Kávovar je celoplastový, tudíž není těžký, je tepelně odolný a jen tak se vám neponičí škrábanci. Můžete jej využít dvěma způsoby – jako doporučuje samotný výrobce, ale také např. obrácenou metodou. Další výhodou kávovaru je uvaření lahodné a pestřejší kávy. Chuť kávy podporujete aromatickými látkami, které se daným tlakem do kávy dostávají. Nemějte strach, že byste měli zrníčka kávy v šálku, nic takového. Díky papírovému filtru totiž dostanete tak průzračný a voňavý nápoj, o kterém se vám jen sní.
Zkuste si sami navolit hrubost mletí, podat dané množství kávy, zvolit teplotu vody a navolit také délku extrakce kávy, díky čemuž vyrobíte kávu vašich snů.


 
Jednu kávu, prosím

K podání voňavé a chutné kávě musíte mít Aeropress, upraženou kávu (cca 15-17 gramů), horkou vodu (cca 95°C), míchátko a šálek.
Do Aeropressu, přímo do plastového držáku sítka, dejte papírový filtr a následně zašroubujte. Položte kávovar na šálek, přidejte do něj kávu a horkou vodu, promíchejte a cca 10 sekund vyčkejte, poté vložte píst do kávovaru a plynulým tlakem protlačte kávu do šálku. Hotovo, můžete servírovat.
 
Chcete-li mít silnější kávu, zkuste jí namlít jemněji.
V případě příliš hořké kávy, namelte zrníčka hruběji.
V případě, že chcete mít takový skvělý a rychlý kávovar doma i vy a navíc k němu dostat perfektní dárek, neváhejte a objednejte si ruční kávovar Aeropress ještě dnes. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: