Více informací
Bydlení

​Poradíme vám, jak v Praze najít ten nejlepší byt


Klíčová slova
Praha, Finep, byty, prodej, hlavní město, nové byty v Praze 10, byty Praha 5, prodej bytů Praha
​Poradíme vám, jak v Praze najít ten nejlepší byt Najít si v Praze bydlení bývá mnohdy nadlidský výkon. Vybrat vhodnou lokalitu pro rodinu s dětmi, v blízkosti městské hromadné dopravy, školy, s přístupem k dětskému hřišti, zeleni nebo dokonce supermarketu, je téměř nemožné. Pokud chcete žít v hlavním městě a mít tyto uvedené přednosti a celou řadu jiných výhod v rukávě, máme pro vás řešení.
 
Byty v Praze
Nové byty v Praze 10 nabízí úžasné bydlení pro rodiny s dětmi, které mají rádi pohodu, klid a sportování. Právě v Hostivaři byly postaveny snové byty zajímavých a netradičních bytových dispozic. Celkem 141 nových bytů včetně mezonetů pro náročné i méně náročné klienty. Nadchnou vás na první pohled atraktivní lokalitou a zároveň svým dokonalým designem v kombinaci s dobrou cenou.
Dokonalé spojení přírody s rušnou Prahou s blízkostí mateřské a základní školy, restaurace, doktora, pošty apod. Milovníci golfu, fotbalu, cyklistiky nebo in-line bruslení budou Prahu 10 milovat.
 
Hostivař - Nad Přehradou

Britská čtvrť
Moderní a kvalitní bydlení v Praze? Co pro to mám udělat? Kde ho najdu? Stačí si prohlédnout byty Praha 5 a ihned se dozvíte, kde se nachází populární Britská čtvrť s nabídkou luxusních bytů. Další nabídka nadstandardně vybavených bytů ve Stodůlkách zajišťuje maximální pohodlí a bezpečnost pro každou rodinu.
Všechny byty mají výtahy, tudíž jsou vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro hendikepované nebo starší lidi. Klidnou lokalitu plnou zeleně ocení snad každý. Pokud vlastníte osobní automobil, s parkováním si nemusíte „dělat hlavu“. Velký problém Prahy je právě ono zmíněné parkování a nedostatek místa. U nových bytů ve Stodůlkách je tato záležitost řešena podzemními garážemi, které jsou vybaveny bezpečnostními kamerami. Samozřejmostí je i parkoviště okolo domů.
 
Prodej bytů
Chcete-li bydlet v krásném novém a bezpečném bytě v hlavním městě, máte z čeho vybírat. Ovšem dejte si na spěch. Tyto báječné nabídky netrvají věčnost a jdou poměrně rychle na odbyt. Prodej bytů Praha má v nabídce luxusní byty, byty střední kategorie i levné byty. I vy si můžete snadno vybrat byt, který bude odpovídat vašim požadavkům. Nejen podle ceny a vybavení, ale také podle plochy, typu vlastnictví, lokality apod.
I Praha, rušné stověžaté město nabízí klidná místa k relaxaci, lesoparky a krásnou přírodu. Podívejte se na stránky www.finep.cz a přesvědčte se sami, co se myslí pod slovem rezidence, luxus, přepych, bezpečí a dobrá cena. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: