Více informací
Bydlení

​Nové a levné byty v Praze


Klíčová slova
byty, Praha, Praha 3, Žižkov, Na Vackově
​Nové a levné byty v Praze Stěhujete se, zakládáte rodinu nebo hledáte zkrátka lepší bydlení v Praze? Ať už je k tomu jakýkoliv důvod a zkrátka hledáte nové a levné bydlení v Praze, přečtěte si následující řádky. Víme, v jaké části Prahy sežene lukrativní bydlení za velice příznivé ceny a navíc vaše nové hnízdečko tak bude odpovídat vašim představám.
 

Praha a bydlení
Více než 50% populace ví, jakou má ideální představu o bydlení. Ženy by nejraději bydlely v království plné květin, muži by daly přednost dílnám a prostorám ke kutilství. Ne, samozřejmě berme tuto větu s jistou nadsázkou. Teď už vážně. Snad každý z nás se shodne v jediném – kvalitní a hezké bydlení za super cenu.  
Pro někoho je bydlení v Praze sen, pro jiného noční můra. Hlavní město je krásné, ovšem někdy „utrpení“, co se nového bydlení týká. Velkou přítěž hrají finance a náklady spojené s hledáním bydlení. Rádi bychom Vás této nepříjemnosti ušetřili a doporučili bychom vám nové byty v Praze 3, které jsou obklopeni zelení. Jedná se o ideální místo pro rodiny s dětmi, které chtějí kolem svého domova prostor pro hraní, čerstvý vzduch a bezpečí.
 
Na Vackově
Projekt rezidence NA VACKOVĚ v sobě zahrnuje krásné nové byty na Žižkově, které jsou neocenitelné svou polohou. Moderní bytová oblast se nachází v srdci hlavního města, obklopena snovou a klidnou přírodou. Další výhodou je přijatelná cena a blízká vzdálenost do centra města, cca 10 minut.
Tato bytová oblast má vysoký rozvojový potenciál. Byty si určitě ihned oblíbíte a to nejen díky balkony, na kterých si večer můžete posedět u lahodné kávy nebo sektu, ale také zahrádkami a terasami, které jsou v teplém období doslova nepostradatelnými.
 

Pražský život
Nové byty v Praze 3 mají v blízkosti např. Žižkovský televizní vysílač a několik parků s cyklostezkami. Zaběhat si, jít na kolečkové brusle, s kočárkem do přírody, proč ne? Stačí si jen zařídit levné bydlení na Žižkově, který bude přinášet radost a komfort nejen vám, ale také vašim potomkům a známým.
Pokud se budete chtít dostat do města a užít si noční život velkoměsta, je zde bohatý výběr nočních spojů po celou noc.
 
Nový byt nemusí být drahý
Pěkné levné byty na prodej v Praze nejsou pouze snem, ale realitou.  Projekt Na Vackově představuj nejmodernější variantu bydlení. Luxusní komplexy za skvělé ceny uspokojí každého.
I vy si můžete najít bydlení snů a mít tak na dosah ty nejlepší nabídky. 1+kk – 4+kk, vyberou si jak jedinci, páry, tak i větší rodiny. Na konci roku 2016 se můžete těšit na celkem 202 bytů.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Jak vybrat povlečení malým dětem? Jestliže se brzy stanete novopečenou maminkou, nebo zkrátka potřebujte zjistit... více ...
​Jednobarevná trička dokáží s outfitem zázraky Existuje pár jednoduchých módních kousků, které by neměly chybět v žádném... více ...
Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: