Více informací
Bydlení

​Moderní sedací soupravy


​Moderní sedací soupravy Dominantou obývacího pokoje je bezesporu sedací souprava. Slouží především k odpočinku, příjemnému posezení a mnohdy i k společenským událostem. Sedací souprava by vám měla ladit s interiérem a zároveň by měla oddělovat jednotlivé části místnosti.
 
Vybíráme sedačku
Na českém trhu existuje nepřeberné množství typů sedacích souprav. Různé barvy, tvary, materiál, velikost a celkové provedení. Při výběru se v první řadě zaměřujeme na prostorové možnosti dané místnosti. Sedačky 3+2+1 by nám v žádném případě neměly bránit ve volném průchodu a tvořit tak překážku v interiéru. Jako druhý bod doporučuji vyzkoušet sedačku, jak se v ní sedí, ale např. i polehává. Pohodlí a komfort jsou v tomto směru velice důležité.
Samozřejmě vybírejte i podle barevného provedení. Už jste slyšeli, že by nám sedačka měla ladit především s podlahovou krytinou? Ano, a dokonce i s nábytkem.
Naprosto IN jsou minimalistické tvary, bílá, vanilková, šedá, krémová, černá a tmavě modrá barva. Jednoduchost, jednobarevnost a elegance.
 
Rohová sedací souprava Greco

Velikost interiéru
Do menších prostor je vhodné zvolit sedací soupravy, které nebudou překážet a budou disponovat prodlouženou částí pro nohy. Takovým typem sedaček ušetříte prostor.
Velkým prostorům vévodí např. rohové nebo i větší rozkládací sedací soupravy. Pokud toužíte po eleganci, zvolte koženou nebo koženkovou sedačku s dřevěnými nebo kovovými nožičkami.
Kvalitnější a luxusnější sedací soupravy mívají polohovací opěrky zad, naprosto geniální pro relaxování a odpočinek. Další vychytávky jsou např. sklopné opěrky na ruce, vysouvací podnožník, odkládací polička po straně nebo zadní části pohovky apod.


Rohová sedací souprava Pallazzo

Exkluzivní sedací soupravy Modena 3R + 1N

 
Trendy materiál
Víte, jaký materiál je v poslední době trendy? K nejmodernějším a zároveň k nejoblíbenějším materiálům patří bezpochyby kůže, tedy přírodní materiál, který se velice dobře přizpůsobuje klimatickým podmínkám. Kožené soupravy zažívají doslova boom a není tedy divu, že na velkou poptávku reaguje rozsáhlá nabídka. Máte z čeho vybírat.
 
Srdce domova
Sedací soupravy jsou opravdu dominantou obývacího pokoje a mnohdy i celého domova (spolu s jídelním stolem), proto bychom se neměli bát do ní trochu víc zainvestovat. Pořiďte si takovou sedačku, která zcela vyhoví vašemu stylu, prostorovým možnostem a veškerých vašich požadavků.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: