Více informací
Bydlení

​Podlahové krytiny od ověřených výrobců


​Podlahové krytiny od ověřených výrobců Ať už zařizujete byt, dům, nebo rekonstruujete schody, či dokonce sportovní halu, nechte se inspirovat a podívejte se na typy podlahových krytin, které nabízíme. Podlaha je plocha, která nás zaujme na první pohled a jedná se o výrobek, který by měl sloužit v řádu let, proto se neunáhlete a pořádně všechno promyslete, před tím, než nějakou pořídíte.

Praktičnost
Mezi populární materiály se rozhodně řadí Vinyl, jedná se o praktický typ podlahy, který je vhodný například do domácnosti s dětmi, či zvířaty – je to praktický materiál jednoduchý na údržbu. Vybrat můžete například vinylovou podlahu od francouzského výrobce Geflor, který vám nabídne opravdu velkou nabídku možností. Kolekce jsou vyrobeny jak v zámkové, tak lepené verzi. Některé se dají smontovat pohodlně u vás doma. Dalším velice kvalitním výrobcem je značka Quick-Step pocházející od belgického výrobce Unilin. Tyto špičkové podlahy vynikají především svými technologiemi, které chrání povrch od všemožných skvrn, škrábanců a podobných neplech. Například odlakovač na nehty, rozlité víno, počmáraní fixem, nic z tohoto nedělá podlaze problém a vše půjde snadno odstranit, takže podlaha bude vypadat zase jako nová. Zárukou kvality je také dlouhá záruční doba, a to dvacet pět let.

TopStep
Jestliže se pouštíte do realizace obnovy schodiště máme tu pro vás českého výrobce TopStep, který má v sortimentu systémové provedení pro vaše schody. Tento systém je vhodný jak pro obnovy starých schodů, tak pro obložení nových. Materiál můžete položit na jakýkoliv podklad (beton, kov, kámen, dřevo atd.), takže můžete být bez starostí. K výběru máte opět poměrně široký sortiment dekorů a zvolit můžete buď vinyl, nebo laminát. Schodiště lze vyrobit přímo na míru vašeho prostoru a montáž není nijak komplikovaná, takže probíhá rychle.

Koberce
U komerčních prostor jsou často využívány zátěžové koberce. I v tuto chvíli máme pro vás hned několik ověřených výrobců. Pakliže sháníte vysoce kvalitní koberec, který se hodí třeba i do domácnosti, vyzkoušet můžete dodavatele Desso, který se zaměřuje hlavně na to, aby celkový design podlahy vypadal skvěle. Zajímavou firmou je také Infloor, jedná se o německou rodinnou firmu, která si kromě pryže vyrábí všechno naprosto sama. Veškeré jejich výrobky mají certifikaci Modrý anděl – německá ekoznačka. Výrobce, který nabízí koberce odolné vůči skvrnám nese jméno Mohawk. V nabídce má smyčcové, vzorové, twist i střižené typy koberců.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: