Více informací
Bydlení

​Interiéru kraluje moderní nábytek


​Interiéru kraluje moderní nábytek Lámete si hlavu nad tím, jak vybavit váš interiér domu? Nevíte, jaký styl obývacího pokoje zvolit, ve které ložnici se vám bude nejlépe usínat či jakou pořídit šatní skříň, aby se vám do ní vešlo všechno oblečení, a navíc jste ho měla přehledně rozdělené? Čtěte dál a dozvíte se víc, jaké jsou poslední trendy v interiéru bytů a domů.
 
Křesla
Jistě mi dáte za pravdu, že každý chceme mít ve svém bytě místo, které bude jen a jen pro nás. Pokud vám to prostory nedovolují a nemůžete mít svůj vlastní pokoj, vsaďte alespoň na své křeslo. Nemusíte mít obavy, vejde se vám i do menší místnosti. Křeslo v bílé barvě se navíc hodí kamkoliv. Místo, pro odpočinek, relaxaci, pohodlné sledování televize, čtení knihy nebo hrnek lahodné kávy je na místě.
Pokud se rozhodujete, jaké křeslo bude to nejlepší, vyberte si takové, které se vám nejvíc líbí. Mohutnější křeslo můžete postavit nejen do volného prostoru, ale i do rohu místnosti. Pokud chcete jít s dobou, zvolte raději netradiční barevný designový kousek, který dokonale vynikne v prostoru. Inspirujte se.
 
Není židle jako židle
Při výběru židle si v první řadě uvědomte, k jakému účelu má sloužit. Je rozdíl mezi jídelní židlí, barovou, k pracovnímu stolu, dětské židli, s polstrováním, s područkami, kancelářskými apod. Nabídka židlí je opravdu široká, vybere si bezpochyby každý.
Vyrábějí se z různých materiálů – dřevo, plast, kov nebo jejich kombinace, čalouněné, bez čalounění, s područkami i bez. Každá židle by měla být funkční, pohodlná a praktická.
Klíčovým slovem je materiál, který udává styl a rozhoduje i o následné údržbě. Jídelní židle často „dostávají zabrat“, a proto se doporučují zejména takové, které se snadno vyčistí. Pro menší děti oceníte židle z plastu. Pokud toužíte o klasice, po dřevě, zvolte dub nebo buk.  
 
Ložnice
Tato místnost vám nemusí sloužit pouze ke spaní, ale také k uložení oblečení. Pořídit si můžete např. stojan na šaty, věšák či němého sluhu. V ložnici mnohdy bývají i různé šatní skříně s skříňky, které mají spousty úložného prostoru.
Stylově vypadají velkoplošné modely s vhodně zvolenou barvou a povrchovou úpravou dvířek. Nepostradatelným doplňkem skříně je zrcadlo, ve kterém zkontrolujete nejen to, jak vypadáte, ale navíc se postará i o prosvětlení místnosti a optického zvětšení okolního prostoru v malých bytech. Poslední dobou je na prvním místě design a teprve pak následuje praktičnost. Dostupný nábytek na Atan.cz můžete vybírat i kusový, který má výhodu oproti vestavným modulům, snadnou výměnu a přesunutí na jiné místo.
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Kancelářské stoly - nenahraditelní pomocníci Bez kancelářského stolu si nelze představit žádný správně vybavený byt či dům,... více ...
Školní batohy nebo aktovky? Která varianta je pro vašeho studenta nejlepší? Pořídit nastávajícímu studentovi aktovku nebo batoh? Co bude nejlepší? Na trhu je... více ...
Dokonalá pěna na kávě nemusí být jen nedostižným snem. Poradíme, jakým chybám se vyhnout Divili byste se, kolik lidí dokáže tak jednoduchá věc, jako je šlehání... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: