Více informací
Bydlení

​Sedací soupravy a luxusní obývací stěny


​Sedací soupravy a luxusní obývací stěny Sedací soupravy patří do každého obývacího pokoje. Slouží především k odpočinku, lenošení a také ke společenským událostem. Sedací souprava je dominantou místnosti a spolu s moderním nábytkem vytvoří ucelený prostor.
 
Výběr sedačky
Existuje celá řada typů, druhů, velikostí, designů, materiálového provedení a tvarů sedacích souprav. Výběr v první řadě záleží na prostorových možnostech daného interiéru. Vybírat byste měli takovou velikost, která vám nebude bránit ve volném průchodu a nebude v obývacím pokoji tvořit překážku. Je nutné předem vyzkoušet, zda se vám v sedačce bude pohodlně sedět. Nechcete přece pořídit sedačku, ze které vás budou bolet záda a posedět u TV bude nepohodlné.
Pokud vám prostorové možnosti dovolí, zvolte velikost sedací soupravy 3+2+1. Co se tím má na mysli? Jedná se o třímístnou pohovku, dvoumístnou pohovku a křeslo. Jedná se o funkční sestavu, která může splňovat nejen praktickou funkci, ale také úložný prostor a funkci spaní.
 Trendy v obýváku
Co se týká barev, měla by vám sedačka ladit především s podlahovou krytinou a samozřejmě částečně s nábytkem. K modernímu nábytku se doporučují minimalistické tvary, naopak k rustikálním stěnám zvolte raději mohutnou dominantní soupravu. Do menších prostorů je ideální rohová sedací souprava, kterou značně ušetříte místo.
Mezi nejoblíbenější barvy patří v posledních letech: bílá, vanilková, slonová kost, světle zelená, modrá a čokoládově hnědá. Zelenou mají jednoduché a elegantní tvary. Sedací soupravy si jistě vyberete, máte z čeho vybírat.
 
Moderní obývací pokoj
Do obývacího nábytku patří nejen sedací souprava, ale také konferenční stolek a moderní nábytek. Luxusní obývací stěny by měly být praktické a ladit s celým interiérem místnosti. Možná si pod názvem obývací stěna představujete nevzhledné, monstrózní kusy nábytku, které spíše zabírají místo a slouží jako odkladač keramických váziček a lapač prachu. Takové stěny bývávaly. Dnes jsou moderní minimalistické, luxusní, vzdušené a trendy stěny, které se skládají z poličky, možná menší knihovničky a skříňky. Praktické a trendy jsou i komody, do kterých můžete uložit spoustu věcí. Pokud ale v místnosti nepotřebujete nic skladovat, jedné poličce, skříňce na TV a max. jedním šuplíkem vůbec nic nezkazíte. 


Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: