Více informací
Bydlení

Pračka se sušičkou 2 v 1 nebo každý zvlášť?


Klíčová slova
pračka, sušička, koupelna, praní, prádlo
Pračka se sušičkou 2 v 1 nebo každý zvlášť? Dáváte přednost sušáku a kolíčkám na prádlo nebo raději komfortu a rychlému usušení prádla v sušičce? Možná se mnou budete souhlasit, když vám řeknu, že jsem zastáncem usušeného prádla na slunci. Líbí se mi vůně profoukaného prádla větrem, akorát mě znepokojuje, když prší, sněží a nebo je příliš vlhko. Moderní doba nabízí komfortní alternativu. Řeč je o sušičce na prádlo. Máte jí ve své domácnosti? Jaká typ sušičky je lepší, 2 v 1 nebo stojící samostatně? 

Jaký typ sušičky je nejlepší?
Přesnou odpověď na tuto otázku nenajdeme. V okamžiku, kdy si vybíráte sušičku je rozhodujicí několik faktorů. Samozřejmě cena, prostory, design, funkce sušičky apod. Je lepší varianta sušičky s pračkou anebo samostatně stojící spotřebič? Každý má své klady a zápory, jd eo to zaměřit se na své potřeby a vybrat to nejlepší možné řešení.
Sušička usnadní a zpříjemní práci s vypraným prádlem. Nemusíte prádlo věšet, připínat kolíčkama, přendavat v případě deště do místnosti, obávat se, že vám prádlo na balkoně načichne, když soused kouří z okna ... Nemusíte se obávat, že prádlo vyndáte zmuchlané, vytahané nebo plné žmolků. Moderní sušičky mají celou řadu programů, které vysuší prádlo šetrně a nádherně ho nadýchají. Mnohdy není nutné používat žehličku, což ocení zejména zaměstnané ženy, maminky na mateřské dovolené apod. Nevýhoda kombinovaných spotřebičů je vyšší spotřeba energie.

Samostatné sušičky
Nevýhodou samostatně stojící sušičky lze považovat hlavně prostor, který je nutné využít. Jedná se o poměrně velký spotřebič, který v malém bytě může zabírat místo. Do malého panelového bytu doporučuji zvolit kombinaci pračky se sušičkou v jednom anebo sestavu nad sebou. 
Samostatná sušička je vhodná do většího prostoru. Pokud si můžete vybrat, zvolte větší objem bubnu, kam se dá vložit podstatně více mokrého prádla. 


foto by: Jet Clemente, Flickr


foto by: Kevin Hale, Flickr
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


Vánoce 2020 - dočkáme se elegance i tradičních barev Letošní rok se vrátíme k tradicím. Objevíme kouzlo kombinací červené a zlaté... více ...
​Tvoříme s laminovačkou Laminovací přístroj neboli laminovačka je praktickým pomocníkem v kanceláři i... více ...
​Polévkovar s mixérem – perfektní pomocník do kuchyně! Říkáte si, že někdy u vás doma nastane čas, kdy byste si nejradši obstarali... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: