Více informací
Bydlení

Realitní kancelář Praha 5


Realitní kancelář Praha 5

Hledáte nemovitost a nevíte si rady? Kde hledat, koho oslovit, kam se podívat, na co si dát pozor při výběru? Nebo naopak chcete prodat či pronajmout byt, rodinný dům či kancelářské prostory? Ať už je to jakkoliv, svěřte své „starosti“ odborníkům.
 

Realitní kancelář

Slušná, důvěryhodná a s tou nejlepší péčí pro své klienty, taková je realitní kancelář Remax. Remax Anděl působí na Českém trhu dlouhodobě a neustále tak přispívá ke zlepšení realitního trhu. Proškolení makléři vám pomohou s koupí, prodejem nebo pronájmem nemovitosti. Bezpečný servis je v tomto ohledu zajištěn od začátku až do konce. Poradí vám nejen s výběrem nemovitosti, ale mimo to má realitní makléř odpovídající znalosti v oblasti daní a práva, díky čemuž následně dokáže vyhodnotit všechna pro a proti v dané věci. Co to znamená pro vás? Ušetříte spoustu času a starostí.

Realitní makléři jsou neustále proškolováni a zasvěcování do trhu s nemovitostmi. Dokážou vám např. určit správnou prodejní cenu na základě srovnávací tržní analýzy.
 

Vyzkoušíme si to?

Hledáte nemovitost ke koupi? Chcete nastínit, jaký bude postup? Je to jednoduché, sepíšete Smlouvu o vyhledávání nemovitosti přesně podle vašich požadavků. Makléř vám začne vyhledávat nemovitosti, bude je předem prověřovat, navštěvovat a jednat s prodejci ve vašem zastoupení. Veškeré výsledky s vámi konzultuje a následně vám nemovitosti také představí. Jestliže si vyberete, můžete s makléřem ujednat i hypotéku či poskytnutí úvěru, neboť úzce spolupracují i s finančními poradci.

Stejný postup vás čeká v případě, že se rozhodnete pronajímat svůj byt. V takovém případě podepíšete s makléřem Objednávku služeb. Realitní kancelář pro vás začne vyhledávat vhodného nájemce přesně podle vašich představ. Nemusíte si dělat starosti s nafocením bytu, popisem či prohlídkami. Vše je v rukách makléře, který profesionálně byt nafotí a po vaší domluvě může zájemcům byt ukázat a poskytnout mu veškeré informace týkající se prostor, nemovitosti a celkového pronájmu.

Takhle bychom mohli pokračovat dál. Jestliže jste nájemce a hledáte nemovitost k pronájmu, je pro vás realitní kancelář to nejsnazší a nejjednodušší řešení.

Praha 5

Realitní kancelář Praha 5 přináší celou řadu výhod pro klienty. V první řadě se jedná o maximální komfort. Sháňka po kvalitní nemovitosti vás nebude stát žádná úsilí ani nervy. Prodej bytů, domů nebo jiných nemovitostí po Praze 5 je pro zkušeného realitního makléře snadný úkol. Svěříte-li se do rukou realitní kanceláře, můžete počítat s naprostou spolehlivostí. Pokud hledáte po Praze 5 moderní příbytky v panelových domech, činžovních domech nebo toužíte po několika pokojové vile, využijte služby Remax Anděl.

Líbil by se vám byt v blízkosti Tančícího domu? Na Smíchově, Hlubočepích, Motole apod. Svěřte své požadavky realitní kanceláři a hoďte veškeré starosti za hlavu!

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: