Více informací
Bydlení

Bezpečnostní dveře – chrání majetek a bezpečí vašeho domova


Bezpečnostní dveře – chrání majetek a bezpečí vašeho domova Pokud se chcete doma cítit maximálně v bezpečí, je nutné, abyste svůj domov chránili kvalitními bezpečnostními dveřmi. Bohužel dnešní doba je jiná, plná násilí a bohužel i nezvaných hostů. Nevíte si rady, jaké dveře pro vás budou ty pravé? V následujících řádcích se dočtete, co je důležité při výběru bezpečnostních dveří, jaké vybrat, aby vaše domácnost byla opravdu chráněná. První a základní stopka před zloději jsou kvalitní vchodové bezpečnostní dveře. A když dveře, tak od českého výrobce s třicetiletou tradicí.
 
Začínáme s výběrem
V první řadě je důležité, ujasnit si, kde budou dveře umístěny. Budete chránit byt nebo dům? Bezpečnostní dveře do bytu vedou z bytu na společnou chodbu a bezpečností dveře do domu vedou z domu přímo do ulice. Tyto dveře musí být přizpůsobeny i vlivům počasí. Je na vašem vkusu a možnostech, zda si vyberete dveře jednokřídlé nebo dvoukřídlé. Standardní rozměr dveří je 80/197 cm, popř. 90/197 cm, avšak můžete si nechat vyrobit bezpečností dveře na míru.
Vchodové dveře do bytu a do domu se mimo jiné odlišují i svým zpracováním, zvukovou izolací, protipožární odolností a tepelnou izolací.
 
Dveře do bytu
Jestliže bydlíte v činžovním nebo panelovém domě, zkuste vchodové bezpečnostní dveře do bytu SD 101. Proč právě tento typ? Montují se jak do nové, tak i do původní zárubně. Ochrání vás nejen před zloději, ale také před hlukem a navíc oceníte i jejich výbornou tepelnou izolaci. Je na vás, jestli sáhnete po moderním povrchu z lamina, dýhy nebo H-dexu. Vstupní dveře by měly být odolné proti kouři, ohni, poškrábání, vloupání apod. Vybrat si můžete z celé řady barevného provedení od tmavých odstínů po bílou barvu.
 
Dveře do domu
Masivní bezpečnostní dveře do domu máte na výběr z různých typů prosklení nebo světlíků. Dveře mají perfektní zvukovou izolací, kvalitní zárubně a k dostání jsou v různých tvarech, typů a provedení.
Celkem existuje šest bezpečnostních tříd, které vychází z norem ČSN EN 1627 až ČSN EN 1630. Podle splňované třídy se samozřejmě odvíjí i jejich pořizující cena. Doporučuji vybrat ze třídy 3, 4  a výše. Vyšší zejména pro ty, kteří mají doma cennosti, obrazy, mince, známky nebo jiné starožitnosti.
 
Doplňky ke dveřím
Kvalitní materiál a trvanlivost dveří hrají také prim ve výběru dveří. Nejlepší jsou dveře s pozinkovaného plechu s pevným ocelovým jádrem. Plech je odolný a nikterak nereaguje na vlhkost nebo různé teplotní výkyvy. Nemusíte mít obavy z jejich vzhledu. Na takové dveře se natahují kvalitní fólie v mnoha variacích různého dekoru. Mezi vhodné doplňky vchodových dveří patří kukátko, čtečka otisků prstů a další elektronické doplňky, které zvýší pohodlí a komfort ovládání a celkového bydlení.
 
Bezpečnostní dveře jako hlavní pomocník při odjezdu na dovolenou. Nejbezpečnější dveře od firmy NEXT.  

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: