Více informací
Bydlení

​Žaluzie a rolety pro moderní domov


​Žaluzie a rolety pro moderní domov K okenním doplňkům patří nejen záclony, závěsy a květiny, ale také žaluzie nebo rolety, které se staly synonymem pro ucelené moderní bydlení. Využívají se nejen po stránce designové, ale zejména po praktické stránce. Zamezit přísunu slunce, světla a paprsků, či jako ochrana před únikem tepla.
 
Žaluzie
Podle toho, kde chcete žaluzie aplikovat, rozdělujeme na vnitřní a venkovní typy, které jsou dále členěny do dalších podkategorií. Jejich funkce je však obdobná. Obecně mají za úkol chránit prostor před nežádoucími vlivy z vnějšího prostředí. Jejich hlavním úkolem je poskytnout majitelům optimální sluneční a pohledovou clonu a samozřejmě i ochránit dům.
Tím nejžhavějším tématem je energie, cena energií a hlavně peníze. Přítomnost žaluzií nabízí snížení nákladů a vytápění. V zimě žaluzie slouží jako prostředek, který eliminuje ztráty tepelné energie, v létě naopak slouží k příjemnému klima, jenž je docíleno zamezením slunečních paprsků a teplého vzduchu do místnosti.
Žaluzie se postarají o eliminaci průniku hluku, který do interiéru proudí právě okny. Tím, že do svého rodinného domu či bytu aplikujete žaluzie, snížíte zvukový průnik proudící zvenčí. Ideální jsou tedy k domům postavených v ruchu velkoměsta, či ke stavbám v blízkosti silnic.
A jak bylo již zmíněno v úvodu, jsou žaluzie pořizovány za účelem zvýšení estetického hlediska. Interiéru přináší jistý design, osobitý styl a příjemný interiér. Žaluzie se využívají nejen v domácnostech, ale také v kancelářích, nemocnicích, společenských místech a všude tam, kde chcete vytvořit ojedinělý a moderní styl.
 
Rodinný dům s pergolou
Zvažujete u vašeho rodinného domu stavbu pergoly? Bioklimatická pergola je to pravé. Čistý design, geniální a kvalitní zpracování, jenž uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků. Díky ní si užijete maximální pohodlí na vaší terase a navíc i při tom největším slunečném svitu budete ochráněny před slunečnými paprsky. Naopak v zimě vás tato pergola mile potěší, protože i při větru, dešti a sněhu, můžete užívat a relaxovat. Při plném uzavření střešních lamel chrání proti dešti. Čím to? Střešní lamelový systém umožňuje přirozené proudění vzduchu a tepla. Pergolu si můžete vybrat v různých velikostech, namontovat LED osvětlení, což vám dovolí využívat tuto plochu i v pozdních večerních hodinách.


 
Látkové rolety
Hledáte něco, co dodá vašemu interiéru šmrnc, ale nemůžete si z finančních důvodů dovolit venkovní rolety na automatické ovládání? Chcete aby vaše místnosti byly jedinečné, moderní  a stylové? Chcete zároveň vyřešit problém se zastíněním, aby vám kolemjdoucí nenahlíželi do oken nebo aby jste si doma přitemnili? V obou případech zvolte látkové rolety. Elegantní a účinné rolety jsou pro svoji spolehlivost velice oblíbeným stínicím prvkem. Široká škála barev, vzorů a designů. Vybrat si můžete jak z průsvitných, tak i plných barev, speciálních látek s hliníkovou vrstvou, které navíc eliminují sílu tepelného záření. Dokážete maximálně sladit váš interiér v jedné oblíbené barvě. Plastové nebo kovové provedení rolet je možné doplnit o moderní kazetu, ve které je návin látky schovaný před nepříznivými vnějšími vlivy. Nejlepší jsou ještě takové rolety, které se dají ovládat baterií nebo elektromotorem, napojeným na vaši chytrou domácnost apod.
 
Výhradně česká společnost, která si zakládá na kvalitních produktech a službách v oblasti stínící techniky je tu pro vás. Sundex mimo jiné dodává a montuje vnitřní a venkovní žaluzie a rolety, ale i screenové rolety, sítě proti hmyzu, markýzy a také již zmíněné pergoly.  Všeobecně je známe, pokud se jedná o exteriérové stínění, že se jedná o finančně náročnou investici na několik let a je tedy pro Sundex zásadní, nabídnout zákazníkovi spolehlivý produkt a službu, se kterou bude maximálně spokojený. Od počátečního poradenství, konzultace, zaměření, až po samotnou montáž a úklid.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Nádherná zima v lázních Chcete si během chladných zimních měsíců užít příjemnou dovolenou spojenou... více ...
Na čem závisí úspěch na finančních trzích Investování na finančních trzích může být náročné a riskantní, ale také velmi... více ...
Očkování koček: Musím očkovat kočku, i když ji nepouštím ven? Očkování koček je důležitým aspektem péče o zdraví vašeho domácího... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: