Více informací
Bydlení

​Vánoční ozdoby


​Vánoční ozdoby  Vánoce jsou za dveřmi a lidé dokupují poslední dárky pro své blízké. Na řadu také přichází stromeček, těch je prozatím všude ke koupi dost. Zdobit stromeček patří k jedněm z našich základních tradic, které jsou spjaty s tímto zimním časem. Pojďme se příjemně naladit a podívat se na možnosti ozdob, které budou našemu stromečku slušet, nebo je můžeme vyrobit například se svými dětmi.
 
Dřevěné a slaměné
Ozdoby vyrobené ze dřeva, nebo slámy příjemně působí a vypadají nádherně. Většinou to jsou menší kousky s tématikou sněhu, andílka, zimní krajiny apod. Dřevěné jsou buď vyřezávány ručně a více úprav je nečeká, nebo se později ještě obarvují. Slaměné kousky představují hlavně andělíčci, kteří jsou doplněni například o červenou mašličku. Cena nás určitě potěší, protože v klidu lze sehnat ozdobu i do deseti korun. Tyto dekorace působí velmi jednoduše, ale za to dobře. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása.
 
Skleněné
Sklo je další nejběžnější materiál používaný při výrobě ozdob. Výroba probíhá tak, že nejdříve foukači vyfouknou daný tvar, k čemuž je potřeba velká síla v dechu a také nějaké ty zkušenosti. Mezi další fáze výroby patří například stříbřírna, máčírna, vzorkovna a v neposlední řadě barvírna. Dekorace můžeme zakoupit třeba ve tvaru labutě, zvonečku nebo známé koule.
 
Perníčky
Toto je možnost, kterou určitě doporučím rodinám s dětmi. Smíchat potřebné suroviny a vyrobit lahodné těsto. Jakmile máme toto vánoční cukroví upečené, můžeme ho nazdobit spolu se svými malými ratolestmi. To je činnost přímo dělaná pro tento krásný čas. Až jsou perníčky hotové, připevníme na ně mašličku a pomocí ní je přivážeme na stromeček. Děti to budou milovat!
 
Svítící dekorace
Velmi oblíbené jsou svítící dekorace, těch nalezneme opravdu spoustu. Ať už jsou to andělíčci nebo koule s vánoční tematikou. Velmi dobře vypadají zavěšené v okně. Dále sem můžeme zařadit také světýlka a hvězdy, které ve tmě vypadají úžasně. Zajímavou možností je betlém s postavičkami, který může být také osvětlený.
 
Tip na dárek
Dnes jsou trendy vánoční svetry, nebo například . Můžeme je zakoupit třeba na internetu, kde najdeme velký výběr. Co byste řekli třeba na šaty zdobené roztomilými soby, či sněhuláky? To může být i skvělý vánoční dárek. Šťastné a veselé Vánoce!!

 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Jednobarevná trička dokáží s outfitem zázraky Existuje pár jednoduchých módních kousků, které by neměly chybět v žádném... více ...
Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...
​Milenecký vztah mezi mužem a ženou Je možné, aby mezi mužem a ženou bylo jen čisté přátelství? Nebo je pravda, že... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: