Více informací
Bydlení

​Vychytávky do domácnosti – židle


​Vychytávky do domácnosti – židle Také máte doma židle, které zrovna nejsou na oko příjemné, ale na posezení si na ně nemůžete stěžovat? Lehce otlučené, poškrábané, horší čalounění nebo jakkoliv zničené? Poradíme vám, co s takovou židlí, aby byla zase jako nová.
 
Oblékněte ji
Funkční židle, které z pohledu designu již volají po výměně, můžete rafinovaně obléknout. Stačí, když si pořídíte povlak v s tištěnou fotografií židle. Rozměr takového povlaku je 48 x 55 x 89 cm. Pokud se vám tam židle nevejde, můžete ho buď ručně upravit, nebo pouze využít jako nápad a potah si ušít z libovolné látky. Najdete je např. těchto stránkách.  
 
Málo prostoru
Do menších prostor je naprosto dokonalá židle trojúhelníkovitého tvaru. Pokud máte oválný stůl, pak doporučuji pořídit tento typ židlí. Mají trojúhelníkový sedák, oblá opěradla uzpůsobené k zaobleným hranám stolu.
Sestava Pizza má stůl s lakovanou kovovou konstrukcí, deska stolu je z bílého tvrzeného skla, šest židlí v šedé a bílé barvě. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: