Více informací
Zdraví

​5 domácích metod pro podporu erekce


​5 domácích metod pro podporu erekce Muž mají oslabenou erekci, ale ne vždy se jedná přímo o nemoc erektilní dysfunkce. Pokud má muž erektilní dysfunkci, dostane léky a nemoc léčí. Ne každé oslabení erekce a selhání při sexu je způsobeno erektilní dysfunkcí, tím pádem ne každé oslabení a selhání lze řešit léky na předpis. Proto je potřeba zařadit pár úprav životosprávy, které erekci pomohou. Jelikož erekce je plně závislá od průtoku krve penisem, je potřeba eliminovat zdroje, které cévy zužují, a tím nedovolují krvi vtékat dostatečně do penisu a způsobit tak pevnou erekci. Erektilní dysfunkce se projevuje tak, že do penisu putuje mnohem méně krve.  


 
  1. Kofein
Je potřeba eliminovat zdroje, které cévy zužují, a tím nedovolují krvi vtékat dostatečně do penisu a způsobit tak pevnou erekci. Dosáhnout pevné erekce bývá mnohdy velmi komplikované. Víte, jak můžete erekci podpořit?
Odborníci a statistici doporučují kofein, díky kterému budete mít menší pravděpodobnost problému s erektilní dysfunkcí. Stačí pravidelně konzumovat kofein v podobě 2 – 3 šálků kávy denně. Problémy s erekcí jsou často způsobovány změnou hormonu testosteronu v těle, ale i zdravotními problémy, které se na erekci projevují.


 
  1. Sportem ku zdraví
Říká se „Ve zdravém těle, zdravý duch.“. Je to tak. Cvičení vás prohřeje, zformuje postavu a navíc vám rozproudí krev v žilách a zároveň se vám díky němu uvolní v těle endorfin. S takto četným nabuzením budete v posteli doslova jako ďábel. Zkuste si po celém dni v práci zacvičit. Taková podpora erekce se stává pro mnohé muže naprosto geniální záležitostí.
 
  1. Bylinky a ovoce
Komu nechutná káva, může sáhnout po bylinkách. Uklidňující bylinkové čaje příznivě působí na vaši mysl, a jestliže sáhnete po bylinkách jako je třezalka tečkovaná, meduňka lékařská, jitrocel kopinatý, levanduli lékařské anebo řebříčku obecného, vaše psychika se dostane do stavu absolutní pohody, kterou pánové k erekci potřebují. Zkuste na chvíli „vypnout“ a odložit pracovní starosti stranou.
Kromě bylinek vám zlepší prokrvení penisu i chutné ovoce, jako je pomeranč, červené víno nebo jablko. Je to způsobeno flavonoidy, které se v těchto potravinách nacházejí. Stačí ho konzumovat alespoň 3x týdně a pevná erekce se dostaví.
Můžete vyzkoušet i kombinaci extraktů z tradičních bylin, vitamínů a důležitých aminokyselin na přírodní bází, které příznivě ovlivňují pevnou a kvalitní erekci. Lepší výkon a výdrž v posteli bude zaručena díky optimální hladině mužského pohlavního hormonu. Bylinné doplňky pro podporu erekce vás ohromí. 
 
  1. Kouření a alkohol
Kouření škodí zdraví a erekci jako takové bohužel také. Cokoliv, co je prospěšné a zdravé pro vaše srdce a plíce, je dobré i pro vaší erekci. Kouření erektilní dysfunkci nijak neprospívá, právě naopak, může jí značně ohrozit. Kouření se zbavíte pevnou vůlí, ale nejrychleji pomůže specializovaná klinika, kde budete pod dohledem a s motivací k odvykání.
To samé platí o alkoholu. I když se během alkoholového opojení můžete maximálně uvolnit a připadat si jako největší alfa samec, ve skutečnosti jste s šarmem a erekcí na bodě mrazu. Alkohol otupuje nejen vaše smysly, ale také nervy. Pokud nefungují správně nervová spojení, nemohou se ani správně přenášet sexuální vzruchy. Nikotinem a konzumací alkoholu se vám ucpávají cévy a jemné cévky v penisu, čímž je zabráněno proudění krve. Zkuste se alkoholu a kouření vyhnout. Prospěje to vašemu zdraví a milostnému vztahu jakbysmet.
 

 
  1. Pitný režim
Nezapomínejte dodržovat dostatečný pitný režim. Nejen že uděláte něco pro své zdraví a to konkrétně pro vaše ledviny, ale navíc se postaráte o bezproblémovou erekci. Dopřejte si 2 litry dobré vody během dne, výsledek se brzy dostaví.

Fotografie, zdroj: Pexels.com

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: