Více informací
Zdraví

​Vyšetřovací lehátka


​Vyšetřovací lehátka Základním vybavením každé lékařské nebo rehabilitační praxe jsou bezpochyby vyšetřovací lehátka. Pacient se může pohodlně položit a lékař se snadno a dobře dostane k ošetřovanému místu. Samozřejmě že existuje celá řada typů, které jsou uzpůsobeny i specializovaným praxím. Pojďme se společně podívat na bohatou nabídku kvalitních vyšetřovacích lehátek.
 
Modely lehátek
Lehátka se dají rozdělit do několika hlavních skupin. V první řadě se dělí dle použití – vyšetřovací, masážní, kosmetické, transportní, ORL, chirurgické, odpočinkové, urologické, ortopedické, fyzioterapeutické, gynekologické, lehátka pro Vojtovo metodu atd.
Lehátka dle parametrů na 1 – 7 segmentů, na elektrický, hydraulický, ruční nebo žádný pohon.
Vybrat si můžete typy jednomotorové, dvoumotorové anebo s hydraulickým nastavením výšky. Lehátka jsou natolik komfortní nejen pro pacienta, ale zejména pro ošetřujícího, který si může lehátko přizpůsobit své práci. Do sedu, polo lehu, do lehu nebo v různém sklonu. Ať už ruční nebo nožní ovladač, polohování je plynulé, bez zasekávání, drcání a nepříjemného škubání.
 
Bezpečná lehátka
Vyšetřovací lehátka jsou maximálně bezpečná a to díky mechanismu a pevného odolného materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. Povrch lůžka je příjemný na dotek a umožňuje snadnou údržbu a vyčištění. Některá nemocniční lehátka mají i pojezdová kola zajišťující snadnější převoz a manipulaci.
Lehátka si můžete vybrat v základní modré a šedé barvě nebo vybrat z nabízeného vzorníku barev. Pokud vaší ordinaci vybavujete pastelovými barvami, žluté nebo vínové lehátko jistě uspokojí vaše představy.
 
Jordan A1
Toto vyšetřovací lehátko je vhodné nejen pro ošetřující lékaře, ale také na masáže, kosmetiku či odpočinek. Má pouze 2 základní segmenty a žádný pohon. Rozměry 195 x 65 x 65 cm s maximální zátěží 180 kg.


 
Jordan lymfo e
Speciální jednomotorové lehátko stabilní konstrukce určené pro lymfodrenáže má elektricky nastavitelnou výšku stolu 200 x 65 cm. 6 segmentů libovolně nastavitelných (hlavový díl, ústní otvor s krytem, poloha nohou a područek). Maximální zátěž pacienta je 180 kg.


 
Jordan A wood
Tento odpočinkový stůl je vhodný jako vyšetřovací či odpočinkový stůl do ordinací, lázní, wellness a fitness center. Je rozdělen do dvou segmentů, bez pohonu. Rozměry masivní dřevěné konstrukce jsou 200 x 65 x 65 cm.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: