Více informací
O dětech

Děti a angličtina – výuka angličtiny s rodilými mluvčími


Děti a angličtina – výuka angličtiny s rodilými mluvčími  Chcete, aby se vaše dítě zdokonalilo v angličtině a prohloubilo si své znalosti? Můžete mu dopřát doučování a spoustu odborných knih, ale není nic lepšího, intenzivnějšího a přínosnějšího než příměstský tábor s rodilými mluvčími.
 
Příměstský tábor
Léto je pomalu za dveřmi a většina rodičů si pokládá otázku, jak zpříjemní dětem prázdniny a jak je zabaví v době, kdy bude muset chodit do práce. Ne každý z vás dostane dovolenou na celé dva měsíce, a proto budete hledat řešení, kam s dětmi. Zkuste spojit příjemné s užitečným. Příměstský tábor s ENGLISHstay pro děti od 7 do 14 let, ve kterém si vaše děti zdokonalí základní znalosti angličtiny a naučí se spousta nového. Letošní rok můžete zavítat např. do Caravana Camu Valek v Chrustenici u Loděnice (Beroun), kde bude probíhat příměstský tábor od pondělí do pátku vždy od 8 do 16:30 hod. Kdy přesně, tedy v jakém termínu tato hravá výuka angličtiny probíhá, se dozvíte zde.
 
Zábavná výuka
Na tomto táboře na vaše dítě čeká každý den 8 hodin angličtiny zábavnou formou her s rodilými mluvčími. Znalost anglického jazyka nerozhoduje, zúčastnit se jej mohou všechny dětí. Pokud počasí dovolí, oceníte pohyb na čerstvém vzduchu a koupání v areálu kempu. Zázemí a okolí je nejen hezké ale také čisté. V případě špatného počasí probíhá zábava a výuka v zázemí. Vaše dítě si tento tábor zamiluje. Hry, soutěže, výlety po okolí, kamarádi, 2 anglický rodilí mluvčí a 2 čeští animátoři. Do jedné skupiny se přijímá 12-14 dětí.
V ceně příměstského tábora je 8 hodiny anglického jazyka denně, 40 hodin aktivního hlídání vašich dětí se zábavným programem, pitný režim, svačiny a oběd plus vstupné na dva výlety. Cena je příznivá, neboť za celý týden zaplatíte 3 099,- Kč, tj. v přepočtu 77,- Kč za hodinu s rodilým mluvčím.
 


Rodilí mluvčí
Angličtí rodilí mluvčí z různých států světa jsou vybírány tak, aby účastníkům kurzu (tábora), při společném pobytu co nejvíce pomohli s vývojem jejich jazykových schopností. Všichni hovoří svojí vlastní angličtinou – britskou, americkou, irskou aj. Tato individuální zkušenost našich rodilých mluvčí je benefitem pro každého účastníka, neboť právě zde zaslechne tolik druhů angličtiny na jednom místě, jako nikde jinde.
Pro rodilé mluvčí z anglicky hovořícího světa je naopak velmi příjemné a jedinečné, přijet do naší země, poznat naší kulturu a pomoct všem s výukou anglického jazyka.

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​EFT terapie neboli metoda emoční psychologie EFT Emoce každého člověka jsou pro nás nesmírně důležité. Celkově dokáží... více ...
​Matrace – nejlepší přítel spánku Značka Bazyl má na svém kontě obrovské množství spokojených zákazníků. Jedná... více ...
Jak naučit děti udržovat doma pořádek Připadáte si doma jako služka, která neustále uklízí pohozené hračky, oblečení... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Kontakt:

Najdete nás: