Více informací
Móda

​I reklamní trika mohou být trendy


​I reklamní trika mohou být trendy Není nic lepšího a příjemnějšího, než za nákup dostat dárek. O co lepší je dárek ve formě oblečení. Už jste někdy obdrželi zdarma polokošili nebo tričko? Většina mužů nemá v nakupování zrovna v lásce, mají rádi spíše pohodlí, klid a tuto činnost nechávají na ženách. O co lepší je pro ně překvapení, ve formě dárku – trička, polokošile, mikiny, vesty apod. Třeba zrovna i vy narazíte na obchodníka nebo eshop, kde za nákup dostanete stylové a moderní oblečení zcela zdarma.
 
Kvalitní oblečení
Firma Xfer s.r.o. je více než dvacet let etablovaným přímým výrobcem reklamního textilu. Dodává firemní, sportovní oděvy a oblečení pro volný čas. Funguje jako velkosklad, a proto jí ocení zejména firmy, které poptávají firemní trička, mikiny, vesty apod. Hledáte-li firmu, která pro vás zajistí nejen kvalitní a moderní reklamní oblečení, ale zároveň pro vás zprostředkuje potisk nebo výšivku, už hledat nemusíte. A to i v případě, že máte specifické požadavky mimo rámec standardních produktů katalogového typu. Xfer vám splní veškeré vaše přání a požadavky.
 
Polokošile
Pohodlné a oblíbené oblečení všech mužů jsou polokošile. Zapínání na tři knoflíčky působí ležérně, elegantně a velice vkusně. Kvalita bočních a vnitřních švů, které jsou zakryty lemovkou, možná pánové nevnímají, ale dámy si jistě umí všimnout, v čem je jejich protějšek oblečen. Tento typ polokošilí je vhodný jako pracovní, tak i reklamní v dostupných velikostech S-XXL. Barevná škála je tak pestrá, že si každý dokáže vybrat. Polokošile jsou nestárnoucím oděvem, vhodným jak do města, sport tak i pro volnou zábavu. I pracovní trička mohou vypadat stylově a být kvalitní. Díky příjemnému materiálu si polokošile a trička zamilují muži, ženy i děti. 
Pracovní oblečení
Stylové oblečení je doslova nenahraditelné. To nejdůležitější je, umět si vybrat takové barvy, které e vám líbí, dají se dobře kombinovat s vaším šatníkem a sluší vám. Pracovní oblečení Brno vám nabízí košile s krátkým a dlouhým rukávem, zástěry, reflexní softshellové bundy, vesty, blůzy, ale i kalhoty, šortky, bundy apod. Pracovní oblečení můžete mít klasické jednobarevné nebo doplněné např. o logo firmy. Celý chod společnosti pak působí sjednoceně, rovnoprávně a pohodově, když pracovníci ladí do jednoho stylu. Xfer oblečení nebudete nosit pouze jednu sezónu. Univerzální oblečení zmíněného typu nikdy nevyjde z módy. Starší si jen vybrat.  Pojďme na to!
 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Podzimní radovánky Co se vám vybaví jako první pod slovem podzim? Září, spadané listí, chladná... více ...
Cvičení doma? Proč ne! Ve zdravém těle zdravý duch. Pohyb je součástí každého zdravého životního... více ...
​Buďte krásnější pomocí plastické operace Víte, že spokojená žena rovná se šťastná žena? Ženy se rády zkrášlují,... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: