Více informací
Móda

​Květiny ve vlasech místo šperků


Klíčová slova
květiny, vlasy, účes
​Květiny ve vlasech místo šperků 60. léta jsou zpět, alespoň co se módy týká. Velkému návratu prospívají i květiny ve vlasech. Už se nejedná pouze o jednu květinu za uchem, ale o celé kytice v copech a účesech.
 
Něžná víla
Živé květiny vypadají úžasně zejména v dlouhých vlasech. Rozvolněné copy nebo vpletené do zvlněných pramenů, květinové čelenky, culíky s gumičkou ozdobeny květy, kytičky ve sponkách i výraznější kvítky orchidejí jako součást svatebních či společenských šatů. Živé květiny téměř od nerozeznání o látkových nebo plastových mají zkrátka zelenou.
 
Ke komu se hodí
Nemusíte mít obavy, že vám tento trend nebude slušet. Květiny, kvítky a různobarevné kytky jako doplněk už nejsou otázkou veku ani konkrétního stylu oblékání. S květinou ve vlasech můžete v ulicích, divadle, kině, v koncertních síních a na večírcích potkat jak dívky, tak ženy různého věku. Květiny sluší každému.
 
Hippies
Na první pohled mohou květiny působit jako návrat stylu hippies, ale opak je pravdou. Drobné kvítky ve vlasech nejsou spojené s žádným sociálním poselstvím či protestem. Jedná se o moderní boom a trendy styl ženskosti. Jsou především znakem romantiky, něžnosti, jemnosti apod. Kouzlo lehce zahalené rafinovanosti vévodí i na celosvětových módních trendech.
 
Comeback květin
Květinový návrat do módy a účesů se hodí nejen na společenské události, nádherně vypadají i ženy v práci a na veřejném prostranství. Květiny vám dodají sex appeal a seběvědomí, ženskost a rafinovanost.
Zimní období dává přednost spíše chladnějším tónům – bílé, modré, tyrkysové barvě. Naopak parné léto a sluneční paprsky dávají zelenou žluté, oranžové a růžové. Opravdovým hitem léta jsou provokativní květinové věnce, ať už z živých nebo umělých květin. Červené růže skvěle vypadají k večerním šatům.


 
Vlasy
Úchvatně vypadají polodlouhé namačkané vlasy, které si během dne znovu snadno uživíte lehkým načechráním. Jedná se o velice jednoduchý účes na úpravu a zůstává trendy po celý rok. Krátké vlasy vypadají snově uhlazené a doplněný robustními květy nebo obohaceny květinovou čelenkou. Dlouhé vlasy můžete upravit do drdůlků, copů jiných „zamotaných“ účesů, kterým květy dodají šarm. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Střešní boxy a nosiče kol Kvalitní střešní boxy a nosiče kol na tažná zařízení budou letošní léto... více ...
​Jaro na zahradě Květiny, slunce, čerstvý vzduch, relax … Také máte rádi, si jen tak sednou na... více ...
​Jarní účesy - jak na to Jaro je v plném proudu a možná právě zvažujete oživit svůj účes. Právě... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: