Více informací
Móda

Podprsenky - správná velikost


Podprsenky - správná velikost Dámy, je to tak, již od malička si uvědomujeme svou ženskost. Jen si vzpomeňte na období zkoušení maminčiných šatů, podprsenky a lodiček. Vybavíte si moment, kdy jste loudila na rodičích, aby vám koupili první bodýčko nebo podprsenku? Touha po vlastní podprsence roste s věkem. Každá žena chce být krásná, přitažlivá a mít bezproblémovou postavu. Podprsenky se postarají o zvětšení prsou, vytvarování prsou, ale samozřejmě když zvolíte špatnou velikost a tvar, může se dostavit pravý opak.
 
Správná velikost
Ať už vybíráte podprsenku obyčejnou, krajkovou, push-up nebo sportovní, nejdůležitější na běžné nošení je zvolit správnou velikost. Mezi nejprodávanější velikost košíčku je B a C s objemem 75 – 80. Bohužel většina žen dělá velkou chybu při výběru podprsenky, vybírá velký objem a malé košíčky. Obvod hrudníku neodpovídá číslování u obvodu podprsenky. Musíte počítat s elasticitou materiálu, který časem povolí. Raději zvolte o 5-10 cm menší velikost.
Jak zjistíte správný obvod podprsenky? Je to jednoduché, stačí natáhnout zadní část, kde by měl vzniknout prostor pro dva prsty. Je také důležité, aby podprsenka pevně seděla, i když jí zapnete až na nejvolnější háček. A co je třeba v neposlední řadě ještě zkontrolovat? Zadní část by měla tvořit pravý úhel s lokty a být uprostřed zad.
 


Podprsenka nesedí
Stalo se vám někdy, že při zvednutí rukou nebo při jiném pohybu se podprsenka vysunula nahoru? Máte špatnou velikost, vyberte si jinou podprsenku, která bude mít menší obvod. Obvod je největší opora. V případě, že se vám ramínka zařezávají do kůže, nejspíš jste zvolili špatnou velikost.
Další velkou chybou bývá přetékání prsou přes horní lem košíčků. Tento nepěkný look je způsobem menším košíčkem u push-up podprsenek.
Jestliže můžete pod kostice strčit prsty, jde opět o další ukazatel špatné velikosti – košíčky jsou malé. Kostice musí být na těle pohodlné, neměly by tlačit a způsobovat červenou kůži.
 
Typ podprsenky
V dneší době je na trhu celá řada různých podprsenek. Nevyztužené, vyztužené, s kosticemi, bez kostic, push-up, bez ramínek, s různě nastavitelnými ramínky, krajkové, zdobené, hladké atd. Do topu bez ramínek doporučuji zvolit správnou velikost samodržící podprsenky.
Volba barvy je už na každé z vás. Pokud se rozhodnete pro decentní a konzervativnější oblečení, je vhodné sáhnout i po stejnobarevné podprsence. Naopak oblečení pro volný čas můžete zpestřit výraznou podprsenkou. 

Diskuse


Vložit komentář do diskuse

Jméno:
Zpráva:
Do diskuse prozatím nikdo nevložil žádný komentář.

Mohlo by vás zajímat


​Jednobarevná trička dokáží s outfitem zázraky Existuje pár jednoduchých módních kousků, které by neměly chybět v žádném... více ...
Jak vybrat dámskou zimní bundu? Nechte se inspirovat Zima už nám klepe na dveře a už i v nižších nadmořských výškách se... více ...
​Milenecký vztah mezi mužem a ženou Je možné, aby mezi mužem a ženou bylo jen čisté přátelství? Nebo je pravda, že... více ...

Nejčtenější články


​Účesy pro rok 2016 Víte, jaké jsou trendy v účesech pro rok 2016? Toužíte po krátkých vlasech,... více ...
​Ložnice – barvy do ložnice Vaše ložnice by měla odpovídat tomu, jakou máte vy představu o moderním a... více ...
​Koupelna – obklady do koupelny Plánujete rekonstrukci nebo výstavbu úplně nové koupelny? Pak potřebujete kvalitní... více ...

Nejhledanější


Kontakt:

Najdete nás: